Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Nova gti 99
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sacalo
Vand Dacia nova 1,6 gti alb, an 99 , toate frumoase, acum si partile rele, aripile fata necesita schimbare, la oalele spate problema aceea cu crepatura, nici aceasta nu a scapat,motor de 1,6 fost pe injectie momentan pe carburator pe motiv ca fostul proprietar cand sa defectat ceva a hotarat sa simplifice treaba ia pus delco bobina si merge, masina a stat circa 4-5 luni , pret 2200 lei , pt reparat sau dezmembrare. 0752277622 YM. cipri_the_one@yahoo.com Cluj Napoca
Paul Gabriel
ser's, dak o dezmembrezi as avea si eu nevoie de ceva piese, mai mult plasticuri! si is din cluj, astept raspuns, te-am adaugat si pe mess da nu ai intrat sad.gif
aur
Ai PM!
Sacalo
up! usor scade pretul biggrin.gif
spiridon
mai are itp ?
adyss
nene eu zic sa o dezmembrezi ca asa nu o vinzi.in primul rand nu treci itp-ul cu ea ca nu are injectia,si arata rau la tabla.parerea mea.oricum nu stiu ce a fost in capul tau cand ai luato.nu am vazut de la inceput topicul ca te sfatuiam sa nu o iei,just walk away,asta era raspunsul(nu cred ca am scris corect in engleza,sorry). wub.gif
Sacalo
asai nu merita sa te complici pt o astfel de masina, am dat pe ea 25 mai bag vreo 20 -25 ies la 50 , o nova din 99 dupa rk cu 5000 ron gasesc? oricum e cam mica diferenta pt atata munca depusa, merita in cazul in care cineva o face pt el si nu pune la socoteala timpul pierdut, masina nu mai are itp-ul , daca nu reusesc sa o dau atunci se dezmembreaza. tongue.gif
marianno88
Ofer 1000RON biggrin.gif
Sacalo
se poate inchide multumesc.
marianno88
S-a vandut ? sau ai dezmembrat-o ?
Sacalo
sa vandut, mai am de la ea instalatia electrica de la injectie, corpul cu injectorul , calculatorul, bobina, senzor turatie, suportul filtru aer, ceva valve de la alimentare, canistra cu carbon, pompa de alimentare benzina noua.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.