Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Un teribilist...mai putin
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Forum Bot
brvictors: nu cred ca a mai fost...<br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0NT00IRwVSQ"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/0NT00IRwVSQ" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
C a t a l i n
Carmageddon.
dorriinn
putea ori sa se loveasca de masina care il tragea cand aceasta frana ori sa cada si sa vina sub rotile masinii din spate care nu avea cum sa franeze suficient de repede, mai ales pe zapada, incat sa-l evite. era greu sa te gandesti. blink.gif
R19/16v
Prostia se plateste biggrin.gif
A l e x
Urat, sunt curios ce-a patit tipul.
VladG
Ce idiot!
Dar si cel care conduce masina din care se filmeaza nu e mai breaz. Nu se putea gandi ca nu are timp sa franeze?
Mi imi pare ca l-a lovit, sau chiar a trecut peste el...
yO_
Este evident ca l-a lovit, cred ca s-a ales cel putin cu o fractura de bazin.
fiderzen
eram sigur ca ajunge sub roti =))..mai ales ca asta cu a doua masina nu pastrase o distanta ca sa poata evita in caz de ceva,si mai ales ca erau distrati,nu erau atenti la drum,iesisera la ''distractie''
C@talin
mi am imaginat carbagiu de la sfarsit :| .oamneni nebuni
cosmin_2300
QUOTE(VladG @ 4 Jan 2008, 14:24)
Ce idiot!
Dar si cel care conduce masina din care se filmeaza nu e mai breaz. Nu se putea gandi ca nu are timp sa franeze?
Mi imi pare ca l-a lovit, sau chiar a trecut peste el...
*


Sigur l-a lovit ... ca s-a auzit bubuitura ...
Vinovat e berbecul din spate ( cel din a carui masina se filma ) ca n-a pastrat distanta ...
TMihai
Deh bre'! E scumpa benzina. In concluzie nu si-a permis si o camera video cu zoom potent ca sa mai pastreze distanta.
Merced
Citind comment-urile de pe youtube cica n-ar fi patit nimic ala. Idioti fara indoiala. Imi imaginez ca li s-o fi parut amuzant, dar nu cu o masina in spate care sa aiba frane din parti in caz ca se intampla ceva.
bobo77
Oare sa nu fi patit nimic? dupa cum sa vede pe filmulet si eu zic ca la lovit, a avut noroc se putea si mai rau.
bear_mc
Ce dobitoc. Din prima clipa am vazut ca cel din spate merge prea repede si nu pastra distanta. Era de asteptat. sleep.gif

QUOTE
ba voi sunteti tampiti, era logic ca asta o sa se intample....cum sa mergeti cu masina in spatele lui ma??


Sunteti din Caracal cumva? Ca asta explica multe...

Comentariu de pe youtube. laugh.gif
C@talin
ala are nr de buc :|,mai este adevart sfatu ca nu se mai inmatriculeaza cu nr de B doar cu IF ?

4 Jan 2008, 19:32:
ps pacata ca nu au filmat si afara sal vedem pe aventurier
Kojak
...s-au terminat nr. de bucale, se dau doar de ilfov laugh.gif
...da' vezi ca-s libere o gramada cu W (da jmeker cool.gif ) pe IF wink.gif
cata_barba
mari idioti!
fanu_WZI
e plina lumea de prosti ! parca ar costa bani sa gandesti putin inainte sa faci pe desteptu'
Forestman
Nu era mai simplu daca se filma din masina din fata?!?!!!!
Iesea si filmuletul mai bine!!

Eu cred ca erau bauti...se aflau pe un drum forestier si cred ca aveau chef de o altfel de distractie!!!
Adila16
Inconstienti!
Toti! Si cel cu Dacia Break, si ''remorcatul calcat'' si dilimanu' de la volanul masinii din spate (mi s-a parut Logan dupa taietura capotei motorului)... Copii necopti! Din care unul aplatizat. sad.gif

Si cand te gandesti ca e plina lumea de asa specimene! wacko.gif
gotty
ce idioti!!!!!:drunksinging:
LNG
Doamne... Asta e mai prost decat prevede legea... Nici nu vreau sa ma gandesc ce a patit ...
SebyAvrig
adrenaline rush... huh.gif
C@talin
cred ca era tico a dopua masina,pate la evitat putin fii mai mica masina,si ia tras doar o aripa in fata icon_mrgreen.gif
Racky
Mdea...a ajuns desteptu' vedeta tv la stirile prost tv...se putea sa nu apara acolo ? dry.gif
cosmin_2300
QUOTE(C@talin @ 6 Jan 2008, 18:45)
cred ca era tico a dopua masina,pate la evitat putin fii mai mica masina,si ia tras doar o aripa in fata icon_mrgreen.gif
*


A aparut la protv ... masina era un tico . Asta a zis ca i-ar fi spart bara dry.gif

p.s. : soferul din spate avea carnet de 3 zile doar blink.gif blink.gif blink.gif
Merced
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif Si dupa 3 zile cred ca a si ramas fara el, nu?
vi_escu
N-a patit nici pe dracu. Exista un Dumnezeu al betivilor, al prostilor, ....
CGB
cat de prost sa fi, ca sa nu realizezi ca pe un drum acoperit cu zapada (gheata) nu e indicat sa mergi la 3m in curul celui din fata ta. mai ales cand cel din fata are agatat de el si-o camera de tractor pe care troneaza un imbecil.
ArtVandelay
estate power ph34r.gif
argon
si matale fiind clona cui?!
ArtVandelay
a nimanui blush.gif
Solon
Ce tembel!
Inca ma gandesc cum de a avut o asemenea idee!
holograma
cel din spate nu e vinovat ca a strigat la cel cazut in fata sa si acesta nu s-a ferit...

Doamne, nu-i lasa sa intre in trafic! popa.gif
argon
...mai ales tragand pe cineva dupa radmasa.gif
chelloo83
mai mult ca sigur erau morti de beti, sau extraordinar de tampiti...daca erau din amandoua cate putin e mai grav...
cosmin_2300
QUOTE(cristib @ 7 Jan 2008, 11:32)
cat de prost sa fi, ca sa nu realizezi ca pe un drum acoperit cu zapada (gheata) nu e indicat sa mergi la 3m in curul celui din fata ta. mai ales cand cel din fata are agatat de el si-o camera de tractor pe care troneaza un imbecil.
*


Sunt multi prosti care dau bani la traseu .... asa ca sa nu ne mai miram de toate nenorocirile care se intampla !
LNG
Dragi prieteni, am mai spus eu: Suma IQ-urilor e constanta, dar populatia creste, e normal sa apara specimene de genul asta ...
vi_escu
QUOTE(lng @ 7 Jan 2008, 23:54)
... Suma IQ-urilor e constanta ...
*



Esti optimist!
bogdan_2008
Cred ca a baut prea multa Coca Cola , cretinul de pe anvelopa.A luat-o de buna ca nu pateste nimic.
Cocojambo
astia sunt tampiti dintr-aia ca si ala de si-a dat singur cu paru' in cap si nu stia ce patise smile.gif
puiu82
Marfa distractia radmasa.gif De lovit l-a lovit sigur.
Sunt curios daca mai are curaj sa incerce si a doua oara ph34r.gif
Oare soferul masinii cu camera[chiar cu permis de 3 zile] nu putea sa iasa in decor? Decat sa-l omoare sau sa-l schilodeasca nu mai bine lovea putin masina?
Duyu
Cum sa te traga ma o masina (si cu viteza aia) stand pe un colac (sau ce naiba e ala)? blink.gif Doamneeee! wacko.gif
FlorinG
A fost la Tv parcă ProTv și nu a pățit nimic, s-a lăsat cu o suspendare de permis iar cel din spate (din auto unde se filma, era începător) deci reflexe mai deloc...
Mare noroc a avut!
mad.gif
andu911
QUOTE(cosmin_2300 @ 4 Jan 2008, 14:09)
Sigur l-a lovit ... ca s-a auzit bubuitura ...
Vinovat e berbecul din spate ( cel din a carui masina se filma ) ca n-a pastrat distanta ...
*



Esti sigur ?
Pai ce ala care se da cu colacu pe sosea e vehicul fata de care sa pastrezi distanta regulamentara ? laugh.gif

argon
Cat de prost poti sa fi , sa faci asa o tampenie, sa pui filmul pe net, si sa-ti iei amenda pe baza filmului?! radmasa.gif
A l e x
Pai de unde si pana unde suspenda ei permisul pe baza unui film de pe net ?
FlorinG
Tipul de pe cauciuc a dat declarație la Poliție și chiar un interviu la Tv, se dădea mare băiatul cu pățania...
beraru_010384
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Alexu7
pai acuma politia nu putea sa il ia la intrebari sau chiar sa aplice o sanctiune ceva aluia care il tragea ca numarul este descifrabil B 21 DZE wacko.gif


sau e drum forestier si ...las-o ba ca merge asa?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.