Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Materiale pentru licenta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
bear_mc
M-am apucat sa-mi strang materiale pentru licenta dat fiind faptul ca trebuie sa predau primele doua capitole dupa vacanta (cica). Unele lucruri le-am gasit altele nu prea, asa ca apelez la voi pentru informatiile pe care eu nu le-am gasit. Nu-mi spuneti sa dau search cu google ca am dat si ce era bun de acolo am luat dar mai vreau. Am nevoie de informatii despre istoricul telefoanelor mobile (de la inceputuri si pana astazi) si despre limbajul java (versiuni,caracateristici si cel mai important java pentru telefoanele mobile). smile.gif In cantitate cat mai mare. Cine are si vrea sa le impartaseasca si cu restul le poate posta aici sau trimite pe mail :bear_mc@yahoo.com.

Va multumesc anticipat!
dil
Despre tehnologiile Java gasesti documentatie in engleza pe situl oficial: http://java.sun.com/

O carte in romana pe care ti-o recomand este Programarea in Java 2 Micro Edition de Ionut David, la Editura Edusoft.
touche
Daca aveai licenta in domeniul economic aveam o groaza de material.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.