Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Cotiera Megane Sedan anul 2004
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mafia_ooops
[CUMPAR] Cotiera Megane Sedan anul 2004 panza, culoare gri (sobolan) cu tot cu platforma de langa schimbator (tot ansamblu). Astept oferte de preturi , sau sugestii.La dezmembrari am cautat, dar nu am gasit inca si vreau sa fie de Megane nu universala. Multumesc.
Rebell
am o cotiera pt megane sedan cu tot cu platforma de la schimbator dar este pe culoarea crem daca va intereseaza pretul ei este de 4mil fix 0726176195 george
mafia_ooops
Multumesc, dar prefer totusi una pe gri, sa fie la fel cu bordu. Nu prea merge bej cu gri. Astept oferte sau sugestii. Am vrut sa atasez o poza cu bordul, dar nu a mers sad.gif.
Christu
Nu prea inteleg ce bord ai tu gri.........
mafia_ooops
Am revenit si cu poze smile.gif
[attachmentid=1627423020]
[attachmentid=1627423021]
Christu
Nu exista cotiera pe gri. Doar neagra (de care iti trebuie tie), neagra piele si bej.
mafia_ooops
"Christu" sunt dezamagit de ce mi-ai zis si scuze ca te intreb dar nu gasesc asa ceva:[attachmentid=1627423192], poza e luata de pe site de la Renault http://www.renault.ro/vn/megane_berline_4_.../pteintier.html , la "culori interior"-"ambianta interioara carbone inchis" .
Christu
Yeah. well, se poate sa ma insel.
Poate ne da o mana de ajutor un coleg forumist cu un megane 2.1 care are acea tapiterie carbon.

RaduTurcu
Da...da, este tapiterie carbon, este cotiera carbon! In schimb se gaseste greu!

Christu
Tu de unde ai cumparat cotiera si cat ai dat pe ea?
mafia_ooops
"RaduTurcu " zi si noua de unde ai luat cotiera. Ai facut comanda, e noua sau e S.H. si la ce pret ai luat-o? MC, macar acum stiu ca sunt si pe culoarea tapiteriei mele, ca icepusem sa caut pe negru.
RaduTurcu
Am cumparat-o secondo...de la dezmembrari, cu 4 milioane lei!
Problema este ca mai vreau una (pentru masina nevestei, care e identica)...si nu mai gasesc niciunde!
mafia_ooops
up
mafia_ooops
up
rino
Cum este cotiera ta? plastic negru si panza de pecotiera bej sau si plasticele sunt bej?
RaduTurcu
Cotiera mea, este cea din poza...adica plastic gri inchis (antracit-carbon) si panza gri inchis (antracit-carbon)!
mafia_ooops
up sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.