Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Mecanica / Tinighigerie / Vopsitorie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Ford_V6
Efectuam reparatii de mecanica, tinichigerie, vopsitorie de calitate superioara la preturi convenabile.

Reparam la calitate foarte buna si masini vechi sau foarte ruginite, caroserii strambe, lonjeroane deplasate etc.

Pentru detalii sau cereri de oferta la anumite lucrari va rog sa ma contactati la 0722.286.902 sau la // autoservice38@gmail.com //

La cerere pot trimite pe mail poze cu lucrari efectuate.
B31AYZ
Salut ,

Am facut motorul si trebuie stransa chiulasa . Crezi sa se poate face asta intr-un w/e sambata sau duminica ?

Multumesc.
cmandrei
Trebuie sa pui preturi. Ori exemple, ori ora de manopera ...
sorin1983
esti din bucuresti?
TBonu
Cat ma costa sa imi lipesti putin bara pe fata plus o revopsire???
Ford_V6
Sunt din Bucuresti

am dat o adresa de e-mail si un numar de telefon in anunt . . .ma puteti contacta acolo si stam de vorba in detaliu despre fiecare lucrare.

Exemplu de manopera . . . . Skoda Fabia 2004 lovita frontal

Capota schimbata, aripi indreptate, drager schimbat, radiatoare schimbate, boasca capota indrptata (cu multa rabdare), bara indrptata, faruri refacute prinderi si reglaje, conducte de AC sudate in Ag si vopsita toata fata a costat 30 mil cu tot cu vopsitorie si materiale.

Masina a fost vopsita cu vopsea Standox dar nu in cuptor . . . asa a dorit clientul.

Operatiunea a durat 3 zile.

Pentru alte detalii mail sau telefon.

Cu stima,
Burghel Liviu
TBonu
Ai putea totusi sa imi raspunzi la intrebare? Pret aproximativ
CriSTI68
tragere la linie aripa, aliniat capota si aripi tras la linie o usa spate pentru o berlina la ce pret ?
Kruger
Am fost, omul mi-a facut o lucrare deja. Serios, amabil, ieftin, bun meserias. N-am ce sa mai zic, ma bucur ca mai exista si oameni din astia. Cei ce stiu ce am patit prin alte parti, inteleg de ce am vrut neaparat sa scriu aici si sa-l recomand.
cookie
Am si eu cateva intrebari:
1. Lucrati cumva si cu ASIROM-ul? pe casco?
2. Cat ma costa de vopsit (doar vopsitul cu materiale si manopera) pentru un TICO urmatoarele parti: Capota, Usa spate drapta, Haionul in partea de jos, Usa stanga fata.
Multumesc si astept un raspuns.
TBonu
Masina mea dupa accident nu prea arata asa cum mi-asi fi dorit eu, crezi ca ai avea rabdare sa imi faci niste modificari pe la capota, aripa si usa???
sonycu
salutare

am o solenza si am primit un cadou.. o urma de cheie pe toata partea fata.. aripa fata.. portiera sofer, portiera spate, aripa spate.. o dunga luuuunga si pana la tabla.. facuta in dusmanie..

cat m-ar costa la dvs reparatia?
ghiocel
Salutare! Cat m-ar costa montarea unei instalatii de AC pe o Solenza Confort?
sonycu
nu prea ne raspunde nimeni sad.gif
Kruger
Da, stiu ca omul a avut niste probleme in ultima vreme....probabil ca de asta nici nu a mai intrat pe aici.
Ford_V6
Salutare . . .

Nu am mai intrat pe mail ca nu am avut timp . . .iar aici . . .nici nu stiam ca mai exista topicul asta . . . sad.gif

Momentan am refacut masina unui coforumist (care totusi a avut curajul sa strice un telefon) . . . daca doreste sa puna poze aici este invitatul meu wink.gif
cmandrei
Poate ne spui si nou ce ai facut si cam la ce preturi ...
Ford_V6
Demontata complet inclusiv motor, curatata de rugina / reparata, vopsita, montata . . . 1000 euro cu tot cu vopsea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.