Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Brasov
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61
danbravoksv
Hai sa facem si noi cei din Brasov,chiar si din imprejurimi (Sf.Gheorghe),intalniri cu renourile noastre.Sunt o gramada de renouri prin Bv probabil si multi membrii ai forumului.
Mai discutam despre probleme intalnite,ce am mai pus pe ele,chestii de intretinere,etc.E mai simplu decat sa mergem pana la Buc la intalniri.
Locuri de intalnire avem slava Domnului.
Ce ziceti ?
Bafta.
RADU__
Bine zis...bine gandit. Numai ca eu trebuie sa mai astept inca ???? sa-mi soseasca meganul.
Lucman
Asta nu e un motiv sa nu participi.
Gandeste constructiv. Fii proactiv, ca sa vorbim in limbaj corporatist smile.gif
danbravoksv
Asta nu e o problema.Pana cand vine vei afla multe lucruri interesante despre renouri.
Sper sa mai fie posesori interesati din Brasov si nu numai ca sa putem stabili si noi o intalnire.
Hai fratilor!
Bafta.
danbravoksv
Da chiar nimeni din Brasov?
dry.gif
sadi
intalniti-va oameni buni, ca e tare fain.. biggrin.gif
danbravoksv
Fain,fain dar numai sa ai cu cine.
RADU__
Ardelenii-s mai greu de urnit. Dar si daca......

No haideti.
sadi
pai si eu sunt ardeleanca, dar asta nu inseamna ca nu ma duc la intalnirile reno din bucuresti.. tongue.gif
danbravoksv
Dar trebuie sa ai mai mult timp sa te duci la bucuresti.Aici loco e mai convenabil.
Poate se va face o intalnire nationala aici la noi in zona.
Curaj!
alex0507
Oamenii astia din brasov sunt ocupati, nu au timp de intalniri tongue.gif.
Evident ca glumesc, sunt curios cati membri sunt din judet (in afara de cei activi pe care i-am observat deja).

@sadi: vrei sa spui ca tu de undeva din mures mergi pana in bucuresti sa te intalnesti?
sadi
nu.... eu sunt din ms doar in buletin.. stau in bucuresti de 3 ani, de aceea ma duc la intalnirile de acolo biggrin.gif
touche
Si eu sunt din Bv dar momentan stau in Ct, cand vin la vara in Bv poate mai aveti un loc si pentru mine
alex0507
da, touche, cum sa-ti zic...iti trebuie rezervare neaparat, nu vezi ca nu avem locuri? ras hohote.gif
touche
o sa va adunati pana la vara sunt sigur
mai cunosc eu cativa cu renault, prin BV

si poate facem o intalnire pe la plaiul foi + un gratar
danbravoksv
Sa speram ca ne vom strange pana la vara s-o punem de un gratar in locatia amintita.
Bafta.
moboem
hai ca ati mai strans unul din Brasov biggrin.gif astept mai multe detalii daca va intalniti biggrin.gif
tuner
hai cu intalnireaaaaaaaaaaaaaaaa
RADU__
Vorba cantecului..."Spune-mi unde cand si cum?"
tuner
pai nu stiu in livada ?? sau acum e prea aglomerat pe acolo

in parcarea roman sau ce a mai ramas din ea

alte idei macar gasim un loc pentru inceput

dumid
Daca faceti intalnirea maine, voi fi sigur in Brasov si ne putem vedea.
danbravoksv
Hai sa vedem cine vine maine 26.01 la ora 15.00 in parcarea de la Sala Sporturilor.
Sper sa nu fiu doar singur.
Bafta.
RADU__
vad ca nimeni nu se baga primul....
Locuiesc foarte aproape, daca sunteti macar doi.....o sa fim trei.
touche
dumid imi pare rau ca nu iti vedem masina la constanta biggrin.gif
in curand cred ca o sa ajung la intalnirile din toata tara.

te asteptam la 1 mai


o locatie buna in brasov cred ca este la belvedere pe drumul de poiana ( ar fi frumos sa vedem o poza cu cateva meganuri si nu numai,la inaltime)
danbravoksv
Prima intalnire a membrilor forumului din Brasov s-a soldat cu 1 (un) singur membru prezent la locul intalnirii,adica eu.
Foarte fructuoasa intalnirea noastra,este de apreciat.
Bafta.
touche
asa este la inceput
la prima intalnire de la constanta am fost doi iar acum suntem 8-9
fiecare inceput este greu
danbravoksv
Multumesc pentru sustinere touche dar totusi doar unul.... excl.gif
RADU__
pai am spus ca daca o sa va adunati 2 o sa fim 3
tuner
eu am avut probleme cu netu in weekend si nu am citit post-ul cu intalnirea dar toata saptamana avem timp sa ne organizam

deci suntem 3 biggrin.gif

apropo am pus link-ul la semnatura poate mai sunt doritori si nu stiu
dumid
Salut!

Eu chiar am fost sambata in Brasov cu familia. Imi pare rau ca nu ne-am intalnit! Cum am mai spus-o si in topicul de intalniri din Ploiesti, eu, dupa 17.30 vineri, nu mai intru pe net. In consecinta nu stiam ce ati mai discutat pe aici.(prima postare dupa a mea, a avut loc vineri la 8 seara).
Imi cer scuze daca am incurcat.
Sper sa mai fie ocazii!!!!
danbravoksv
Hai sa vedem sambata asta,tot la Sala Sporturilor.Eu as zice ora 15 dar daca aveti alte propuneri de data si ora postati-le cat mai curand.
Bafta.
tuner
am ratat si intalnirea asta sad.gif sambata acum imi schimb volanul poate sambata viitoare
sambata e cam ziua mea de lucru la masina uneori lucrez si pana la 12 noaptea

oricum cred ca suntem numa 2 smile.gif) care am vrea sa ne intalnim
ursulici
Uite mai aveti inca o persoana interesata icon_mrgreen.gif Daca se stabileste o data clara eu vin sigur la intalnire, si posibil sa mai vina cu mine inca un prieten care are o Laguna, e si el membru pe forum. Pe langa mine va mai veni si viitoare mea sotie care si ea are megane-ul care este la mine in semnatura.
tuner
sambata asta iar am treaba, sunt plecat din brasov sad.gif

sa incercam duminica ?
tuner
vineri e superspeciala tess rally pe stadionul liceului sportiv poate e cineva pasionat smile.gif si vine acolo
inalbi5m
Eu sigur voi fi acolo.
tuner
super mai vine cineva ? eu sunt cu bondarul alb daca ma vede careva sa ma traga de maneca
tuner
eu pun adresa de mesenger daca vrea cineva sa ma contacteze sa stabilim odata intalnirea aia biggrin.gif

tuner_adrian@yahoo.com
dancoz
Eu sunt in pragul achizitionarii unui Scenic 1.6i, din 1999 si as vrea sa mai aflu ceva secrete/sfaturi.As vrea sa particip si eu la intalnire.Cand va fi?Merci.
tuner
sad.gif
cibo
Fratilor?! Cand mai au loc intalnirii dastea? sincer mi-ar face placere sa particip si eu daca ma primiti, normal... tongue.gif Dar sincer, daca sunteti prea multi si nu mai e loc si pentru mine nu ma supar...
tuner
o sa fac o intalnire singur (smile.gif)
alex0507
tuner: esti tare radmasa.gif

cibo: iti trebuie invitatie cu stampila presedintelui congolez ca sa participi tongue.gif

Si propune cineva o data? poate asa se mai strang cativa.
RADU__
In postul 23 spuneam ca daca o sa fiti doi...o sa fim trei. Mentin afirmatia.
cibo
Daca tot nu se baga nimeni, zic eu. Propun ceva din scurt: azi 22 Aprilie ora 19.00. Eu propun ca locatie parcarea subterana de la Real. Ce ziceti? se baga cineva? Daca nu vine nimeni eu sigur ma duc! radmasa.gif Pe bune! tongue.gif
tuner
nu mai posta o intalnire in aceeasi zi lasa timp macar cateva zile sa intre lumea sa citeasca smile.gif eu as fii venit cu cea mai mare placere acum am aflat

hai ca suntem 4 sa ne punem toti de acord...
cibo
Scuze! Am si spus acolo ca e cam din scurt, dar am siz asa pentru ca eu maine plec acasa in vacanta asta. O sa ma intorc tocmai pe 4 mai. Oricum am incercat... Daca e poate reusim sa ne strangem la un moment dat... Eu am propus locatia aia pentru ca mi se pare un loc bun, in caz k afara ploua asa cum a plouat azi... Bafta!!!
tuner
atunci ne vedem dupa 4 mai smile.gif

reamintesc adresa mea de mes tuner_adrian@yahoo.com
cibo
Dupa cum spuneam, a ramas sa mai vorbim dupa data de 4 mai... indraznesc sa propun o intalnire saptamana asta... ce ziceti de miercuri?

Dar indraznesc sa intreb: avand in vedere ca saptamana asta am venit cu loganu, pot sa particip si eu, ca pana la urma tot copilu' lu' "Reno" e?
tuner
e bun si miercuri 7 MAI urmeaza stabilita ora si locatia

(propun parcarea din livada)

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.