Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ghost car
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
catalin80
&q=ghost
vis-a-vis
Sa moara Jean Valjean, ce faza! user posted image

O fi trecut pe sub gard... dracu' stie...
ady85btz
mai mult ca sigur era o gaura in gard.se vede ca erau la ~20 m in stanga masinii de politie.nici o fantoma wink.gif
C@talin
MAi da gardu nu se vede bine decat de aproape deci ori era ghost 243.gif.A venit sa se razbune :|
Marius97fer
ba eu nu cred in fantome, spiridusi si alte chestii din astea...

eu cred doar in chimie, fizica, logica si in lucruri pe care mintea umana inca nu le cunoaste, dar pe care le numeste... stafii biggrin.gif
holograma
QUOTE(Marius97fer @ 15 Aug 2007, 13:22)
ba eu nu cred in fantome, spiridusi si alte chestii din astea...

eu cred doar in chimie, fizica, logica si in lucruri pe care mintea umana inca nu le cunoaste, dar pe care le numeste... stafii  biggrin.gif
*



si chiar n-ai nici un spiridus in masina? tongue.gif
supernatural speed... the ghost car... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
trebuiau sa vina pe zi si sa filemeze urmele rotilor. dar n-au facut-o... firesc pt ca altfel n-ar mai fi fost povestea... popa.gif
TMihai
Se pare ca politistii sunt la fel peste tot laugh.gif Auzi la ei...ghost car. Parca-i aud si pe bravii nostri militieni la stiri cum au urmarit o masina tip fantoma.
cata87
si la noi sunt masini fantoma...passat,q7,x5,x3,etc...nu le vad politai orice ar face (aia din masinile enumerate) sleep.gif
A l e x
Eh, clipul ori e regizat (sincer, nu prea cred), ori e editat in asa fel incat sa nu mai spuna exact care a fost cauza, pentru ca sigur s-au dat jos dupa sa verifice gardul, si nu se poate sa nu fi gasit cauza, pentru ca e clar ca nu era vorba de o fantoma smile.gif
diesel_power
Reality TiVi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.