Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Woman’s Orgasm
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
driverx
Nu prea imi place mie genul asta de comedy, dar la asta m-am stricat de ras. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif


QUOTE
Every one of you bitches in this room has a G-sport, except every one of you it's in a fucking different place......How the fuck I am supposed to find this shit?

radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
pastrama
Ultima faza e criminala!!! radmasa.gif
vladrehau
radmasa.gif ba e criminal tipul!!!!! radmasa.gif nu ca tot ce ar zice nu ar fi si adevarat....dar are un fel special de a pune punctul pe ....g.... biggrin.gif
ady85btz
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
vladrehau
hamzteru
Vladrehau mi se pare cel putin jenant ceea ce ai postat tu mai sus. Nu imi pot da seama cam ce varsta ai dar judecand dupa clip banuiesc ca esti destul de tanar. Sincer nu imi pot da seama cum cineva se poate amuza la asa ceva,poate sunt eu mai ciudat,eu stiu .... unsure.gif
Supapa_jR
care-i problema la un show de stand up comedy?
Danny_bb
QUOTE(vladrehau @ 5 Aug 2007, 11:01)

*


No offense dar daca tu gasesti amuzanta "chestia" asta... cred ca te poti compara cu un copil de gradinita care aude pentru prima data cuvintele alea.
Supapa_jR
da...eu ma refeream la primul...al doilea este o chestie facuta de amatori...fara haz.
Jack Daniel's
Are dreptate tipu' ! radmasa.gif
driverx
@vladrehau

Buey, imi strici topicu. Daca tu crezi ca ceea ce ai postat are cat de cat relevanta cu ce am postat io atunci trebuie sa recunosc ca degeaba am avut pana acum ceva pretentii de la tine, ca nu e de unde.....
vladrehau
QUOTE(Supapa_jR @ 9 Aug 2007, 01:19)
da...eu ma refeream la primul...al doilea este o chestie facuta de amatori...fara haz.
*




si eu care am chiar am crezut ca a vorbit un academician in clip...... biggrin.gif
cmandrei
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.