Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] accident stupid
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Forum Bot
vladrehau: <br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/p_LHTmG1Atw"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/p_LHTmG1Atw" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
e.so!id
Am avut un sentiment de deja-vue. De iresponsabili e plina lumea.
Eram odata in parcarea Billa, si un termi cu Skoda O. opreste masina, coboara, si incepe sa mute cateva carucioare ca sa isi faca loc de parcare. Vad masina ca incepe sa se miste; credeam ca va merge cativa cm pana se culpeaza pinioanele prin cutie... se mai lasa arcurile, se mai apleaca masina, etc. Nimic. Incepuse sa se miste, deoarece era o usoara vale ( nu imi explic acea zona inclinata din parcare, poate era pentru scurgerea apei), iar la 1-2m era peretele cladirii.
Reactia a fost sa profit de portiera lasata deschisa, si printr-o miscare "a la matrix" sa ma arunc in masina aluia si sa ii trag frana de mana.
Nici macar "multumesc" nu a zis :|
sagetator
Concluzie: trageti frana de mana cand parcati, indiferent de prezenta sau nu a unei inclinatii in locul de parcare !

Filmul e excelent pt. a fi prezentat la scolile de soferi, viitorilor posesori de carnet de conducere.
zanga
Da ce frumos a iesit cu spatele pe poarta tongue.gif
Tibi_
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif m-am prapadit de ras cum el mergea fara grija in fata si masina in spate iar dupa aia vorbea la telefon cu spatele la locul unde isi parcase masina si nu se intorcea sa vada ce tampenie facuse super tare filmuletzu radmasa.gif radmasa.gif
driverx
Ba, daca mie mi-ar face asa ceva masina mea, as bate-o de nu s-ar vedea. Cum dreq sa plece de acolo de unde am pus-o io? Ha?

radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Nu era panta lu' peste. Masina are viteze, frana de mana. Retarzi rau is unii.....
vi_escu
Dupa ce ca e prost, are si ghinion! Nici sa fi vrut nu nimerea asa poarta radmasa.gif
holograma
masina mai desteapta ca soferul... wacko.gif
OVIDIUS
Masina e de vina. Se saturase de asa tembel la volan si si-a luat lumea-n cap...
ramm
Ce idiot 168.gif mai e un 'meserias' d'asta cu un Opel Astra caravan rosu care a parcat intr-un morman de borduri pe o straduta in reparatii. As vrea sa-i vad fata cand pleaca si taraie bara spate dupa el.
Georginho
Am vazut asta pe viu acum vreo luna. Un sofer d-asta inventat, care aprovizioneaza cu paine a lasat masina in panta din fatza blocului meu. Rezultatul: a lovit o Albea noua de cateva zile radmasa.gif
(Majoritatea soferilor care aprovizioneaza magazinele de la parterul blocului meu sunt la fel de prosti. Cred ca voi incepe filmarea unui documentar radmasa.gif )
Cocojambo
168.gif catamai cretinu vb la tel si masina...... of doamne bine ca nu a calcat pe cineva masina aia......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.