Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire la mare in perioada 25.07 - 05.08.
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2
sandman_
S-a stabilit locatia: Neptun, la limita intre Neptun si Olimp, in parcarea de pe strada care uneste cele doua statiuni cu drumul principal Constanta-Mangalia.

Ramane de stabilit data. Variantele le aveti mai sus. Avantajul lui 01.08. este ca va fi agitatie mai putina decat in weekend. Eu am votat 01.08., asa ca dati bataie biggrin.gif
dumid
Votez pt 4.08. E imposibil sa imi iau concediu pe 1.
catalin_tm81mis
votat 4...abia vineri noaptea plec din tm cu dogy_10 spre costinesti asa ca pe 4 suntem acolo biggrin.gif
dantes
In continuare sustin 1 august, datorita super aglomeratiei care se creeaza in WE. Plus ca locurile de parcare limitate, terase pline, nebunie..etc...
kata_voiku
4 august ... e mai comod pt. toata lumea. Ganditi-va si la cei ce nu sunt in concediu pe 1 si vin pana acolo doar pt intalnire si o baie wink.gif
Laurentziu83
Eu o sa fiu doar pe 28, la Liberty Parade. sad.gif
Pe 1.08 o sa fiu in service, sa-mi montez GPL-ul pe Clio, deci pica varianta asta. Dup-aia plec in delta.
N-am votat, faceti cum credeti, as fi vrut sa ajung, ramane pentru alta data. smile.gif
VladL
Votat pe 1.08, nu imi place aglomeratia din weekend wacko.gif . See you there.!! blush.gif
dogy_10
pe 4 e numai bine atunci suntem eu si cata81mis sigur acolo
dumid
Pana pe ce data votam? Ca sa stiu dc vin si sa pot sa imi fac o rezervare in timp util! Stiti si voi ce aglomerata e perioada asta si ca poti capata o camera, trebuie actionat din timp!
kata_voiku
vad ca se voteaza la greu 1 si 4 august...4 august pica sambata pe cand 1 miercurea...voteaza si tu cum vrei...si cum iti este mai bine....adica pe 4 biggrin.gif
b76bgaarh
io votez weekendul cu 4......
am 2 variante...weekend la mare sau taiat de mot la busteni
DrK
miercuri pot ajunge si eu... pe 6 plec din tara...
semit
Eu imi schimb votul pentru 4 august smile.gif
kata_voiku
Asa manelistule...sustine-mi cauza biggrin.gif
4 august !!! wink.gif
semit
11-8 ... nu cred sa mai existe surprize.. smile.gif
dogy_10
smile.gif deci ne vedem pe 4 august
kata_voiku
da
o sa trebuiasca sa schimbam niste numere de telefon ceva...
pe 4 august ori la pranz ori seara...
sandman_
avand in vedere nr mare de doritori pentru o intalnire in ambele date, propun sa ne intalnim atat pe 01.08., cat si pe 04.08. (cine poate).

Astfel, deschidem doua liste:

A. 01.08., ora 16:00, la fontiera dintre Neptun si Olimp
1. Sandman_
2.




B. 04.08., ora 13:00, aceeasi locatie
1. Sandman_ (? sper sa nu fiu nevoit sa plec pe 04.08.)
2.




(Cine doreste sa se inscrie pe liste, face un reply la ultimul post in care s-a modificat lista... )
semit
Stimate coleg, la ora 16.00 lumea e inca la plaja.. un 19.30 nu v-ar aranja mai bine? rolleyes.gif
kata_voiku
chiar un 20.00...si apoi la masa ceva biggrin.gif
La lista acea pune pe 4 august ca siguri pana acum asa:

FireChief
Semit
kata_voiku
dogy_10
dumid
hellcat
catalin_tm81mis


padre este incert...cine se mai ofera sa scrie...
FireChief
kata ,sa pui si locatia convenita precum si tariful sa stie lumea....

daca termin banii la slanic moldova si eforie nord,o sa apelez la tine ,ca angajat la o multinationala de succes ,esti dotat sper biggrin.gif
kata_voiku
Eu pot face rezervari pana joi cel tarziu in Cap Aurora la Hotelul Safir, Onix sau Diamant ( in functie de disponibilitatea hotelului ). Pretul este de aproximativ 130 lei / noapte.
Cine doreste camera in aceste conditii poate sa ma contacteze.
padre
Din mai multe motive nu voi putea onora invitatia... Mi-ar fi placut un weekend la mare, dar asta e, vor mai fi si alte ocazii.
kata_voiku
padre, daca trebuie convinsa sotia adu-o vineri la intalonire si iti promit ca imi pun in practica toate abilitatile dobandite in activitatea de vanzari ca sa o convingem biggrin.gif
dumid
Cata, 130 lei pe noapte de persoana sau camera dubla?
kata_voiku
camera dubla...hotelul este de 2*, are televizor in camera si este pe malul marii.
padre
kata: si sotiei ii place la mare, nu ea este cauza. wink.gif
CataT
Sambata 04 august, ar fi OK, sa vina si Constantenii. 124.gif
Pe 01 august (miercuri) se duc si ei la munca. mad.gif
semit
Uitasem precizarea.. asteptam membrii constanteni!!! Cred ca putem pune capat poll-ului...
CataT
Multumim pentru invitatie! smile.gif
dantes
Dupa cum a zis si sandman eu vin la amandoua...

Dar la ce ora? 16:00, 19:30....?
dogy_10
la ora 16:00 eprea cald si lumea sta la plaja, mai bine mai pe seara
kata_voiku
asta ramane sa stabilim atunci. este chiar ultimul aspect ce trebuie batut in cuie.
sandman_
la ora 16:00 nu e recomandat sa se stea la plaja.
kata_voiku
dupa parerea mea este perfect. Eventual sa se lase si cu o masa si o sesiune de poze pe plaja smile.gif
dumid
Ora 20 este perfect. Sper sa vin cu masina mea !!! Cata doresc cazare la hotelul la care ai zis. Te sun imediat!
dantes
Ora 20:00 sa fie...si o baie in mare noaptea biggrin.gif
sdj_ro
desi am votat pt data de 4 acuma regret deoarece a intervenit ceva si nu mai pot ajunge in acea data
Manuel
Cred ca aparem si noi.
semit
ej dator bre biggrin.gif
Manuel
Stiu, dar n-a fost vina mea. sad.gif
. Daca apar schimbari de plan dupa data de 1, anuntati-ma si pe mine.
Manuel
Gata, sefu'! Sacrific eu juma' de zi de plaja da' ne vedem... cand ne-ntalnim smile.gif
sdj_ro
pana la urma la ce ora e? poate reusesc sa ajung ph34r.gif
dogy_10
la 20:00 mai repede n-are rost
semit
QUOTE(Manuel @ 27 Jul 2007, 23:43)
Gata, sefu'! Sacrific eu juma' de zi de plaja da' ne vedem... cand ne-ntalnim smile.gif
*




da de ce bre juma de zi... vii de la Vaslui? tongue.gif eu pe 1 ajung in Eforie Nord... ne telefoniram... biggrin.gif

LE: pentru membrii cu care ne cunoastem mai putin.. niste numere de telefon pe PM ar fi tare bune... smile.gif
Manuel
Nu fata, de la Mamaia. Da' tre' sa plec pe la 6 jumate ca sa ajung la 8 in Neptun, mai ales ca-i sambata.
Zazie
Voi fi si eu acolo smile.gif
Manuel
Se mareste gasca. O sa iasa o sedinta foto super smile.gif
maxop09
Poate aveti nevoie si de cineva de prin zona. Ce ziceti ma primiti si pe mine?
dogy_10
cred ca ar fi bine sa facem o lista cu cine vine, pt ca vad ca sunt 21 si ar fi interesanta o lista cu memebri care vor fi prezenti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.