Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu Pot Sa Intru La Mine In Profile
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Cristi electro-auto
Ca si in titlu , de cand cu noua fata a forumului , nu mai am acces in profilul meu(sa schimb cate ceva pe acolo)
Apare mesajul urmator:"Fatal error: Call to undefined function: start_nav() in /var/www/daciaclub/sources/classes/class_display.php on line 96"
stefan19
Baieti, aceeasi problema o am si eu, vreo rezolvare ?
Slider
La fel si la mine. Se intimpla ceva aici.... mad.gif
Marty
Fara numar si de la mine!
Ake
Pot sa-mi vad profilul dar nu pot sa-l editez:- eroarea mentionata mai sus
Observ ca a disparut rubrica despre ocupatia respectivului, era cred utila, la fel si varsta care nu se mai afiseaza.... Mai stiai si tu cu cine stai de vorba....
alex
O sa se rezolve si problema asta in curand (1-2 zile)
Mr.Symbol
La fel si eu....sad.gif
AMZ
Fatal error: Call to undefined function: start_nav() in /var/www/daciaclub/sources/classes/class_display.php on line 96


idem
wo_name
Problema cu profilul nu tine de anumiti utilizatori, este o problema generala a BB, probabil a aparut in modificarile aduse de admin noului BB.

off topic, Alex esti bine platit de utilizatorii acestui forum? smile.gif))
crocky
Va rog, faceti ceva cu editorul de profiluri.
Vreau si eu sa-mi innoiesc datele 1zhelp00.gif
alex
Am remediat eu pana la urma problema. Pe aceasta cale doresc sa le transmit un calduros "multumesc" celor de la suport tenic care 4 zile au avut dureri in dos fata de acest forum.
MoneyTalks
QUOTE(alex @ 16 Oct 2004, 20:27)
Pe aceasta cale doresc sa le transmit un calduros "multumesc" celor de la suport tenic care 4 zile au avut dureri in dos fata de acest forum.
*



Alex >> Cei de la suport tehnic au raspuns, dar mie. Luni iti fac forward la raspunsurile lor. Am crezut ca ai acces la raspunsurile lor si direct. Daca nu, iti fac forward de acum incolo automat.
alex
Pai am vazut raspunsurile lor. Discutia a fost ceva de genul:
Eu, pe 10.10.2004: Am probleme cu forumul, nu merge My Controls, da eroarea start_nav() ... Uite adresa si parola de la ftp, uite parola de la contul de admin.
Ei, pe 12.10.2004: Care e URL-ul forumului (desi mai erau tichete de suport in care se specifica url-ul)
Eu, pe 12.10.2004: http://www.daciaclub.ro
Si acum da-i si asteapta, si asteapta. Pe 15.10.2004 am vazut ca au schimbat statusul problemei din Open (Open: Your message is open for our staff to view and respond) in Escalated (Escalated: Ticket has been set for review by a senior technician or member of management)
Eu, pe 16.10.2004: Puteti inchide acest tichet. Ne-am rezolvat singuri problema. Va multumim pentru raspunsul prompt in conditiile in care problema este destul de grava si se mai gasesc mesaje cu aceasta problema pe forumul companiei dumneavoastra.
P.S. La mesajele de pe forumul lor au raspuns cu fraze de genul:"Nu e de la noi". Pai si atunci de la cine e in conditiile in care singurii care au intrat si au facut modificari la forumul nostru au fost chiar ei?
Slider
La mine s-a rezolvat cu profilul. Merge!
Metalic
Nu ma lasa sa-mi schimb avatarul
alex
Ce eroare da? Pentru ca eu am incercat acum si merge sa-l schimbi.
Metalic
Nu-mi dadea nici o eroare , pur si simplu imi arata ca si cum e totul normal , ca l-am schimbat dar ramanea acelasi avatar ca si inainte
alex
Vezi setarile browser-ului. Poate face cache aiurea la pagina. Incearca sa stergi cache-ul browserului. Sau trimite-mi mie poza pe care vrei sa ti-o pui, sa incerc si eu. alexandru.m[la]gmail.com
laufery6
Dar avatarul care-l ai este misto. Mai ales tipa de pe masina. wink.gif
Slider
Si la mine facea la fel. Am intrat la Tools pe Internet Explorer si am sters toate coochie-urile (asa se scrie???)...
Acum merge!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.