Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - B A C A U
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Racky
Normal...Catalin e cu ideile bune biggrin.gif...Ma arat entuziasmat fata de aceasta propunere...pana acu suntem 2, care mai doreste ?
Racky
Chiar nimeni ? unsure.gif
semit
Marfa biggrin.gif
sorin1967
Evident ca ma bag si eu, acu ca am revenit pe plaiurile noastre.... smile.gif
megane1
count me in tongue.gif
Racky
Asa asa, mai cu viata biggrin.gif...Sorin cat te-am asteptat, credeam ca te-ai suparat pe noi tongue.gif
A l e x
Am sa mai trec si eu pe la voi cand mai am drum prin BC... Astept sa stabiliti o ora si o locatie wink.gif
caktuss
pune si tu sambata seara poate ajung si eu la o intalnire icon_mrgreen.gif ... sa iti intorc vizita
mrad2ro
Contati si pe mine,pentru joi seara....
Racky
Pai dupa spusele lu' HellCat, si sper sa nu se supere, pe data de 5 Iulie cica ar fi prima intalnire oficiala tongue.gif...deci pregatiti semintele si sucul laugh.gif
HellCat asteptam o pozitie "oficiala" din partea ta biggrin.gif
Racky
o sa-i zic si "supraincalzitului" de data de 5 iulie...ca zicea ca ar vrea si el sa vina daca e de ceva...apropo, nu a fost ieri, ci azi tongue.gif
Racky
AMR 2 Zile...inscrierile se fac aici tongue.gif

LE : o ora ceva HellCat ?...ca asta n-am stabilit
j.d
Daca era vineri seara poate ar mai fi facut din cand in cand cate o vizita surpriza si cativa membri din Bucuresti... rolleyes.gif
Racky
Poate in viitorul apropiat o sa fie si in vreo vineri smile.gif
Ok...ora 19 suna bine
j.d
Asa sper...smile.gif

Asteptam impresii si mai ales poze. wink.gif
Racky
Been theren done that tongue.gif
Am fost o "gramada" de oameni...eu,HellCat si supraincalzitu' tongue.gif...am fost la McDonald's la un pahar de vorba si unu de suc...pentru inceput merge...asteptam si alti membri si impresii de la HellCat
alexandreea
smile.gif

6 Jul 2007, 19:54:
sal
daca se hotaraste ceva cu intalmirile membrilor reno.ro, hop si eu smile.gif
Racky
Pai prima intalnire a fost joi (pe 5 iulie)...urmatoarea e pe joi acu, ora 19 in parcarea din fata stadionului municipal...te asteptam biggrin.gif
A l e x
Cred ca ajung si eu joia asta wink.gif
Soldatul
Imi vine si mie sedanul intr o saptamana 2 si cum sunt din Bacau poate trec si eu pe acolo smile.gif

Mai e valabila treaba cu joia la 19 in spate la mec ?
Soldatul
cool in 2 ore ma duc sa depun actele pt masina ,din ce mi a zis ala de la dedeman in cateva zile mi o aduce biggrin.gif poate saptamana viitoare vin si eu la intalnire tongue.gif
Racky
Maine care e gasca ?
Racky
Tot trupa de soc a fost prezenta : eu, hellcat si bogdalynho icon_mrgreen.gif
Am spart seminte, baut un suc, stat la un pahar de vorba si am asteptat noi aparitii in grup....avem si o poza pe la @bogdalynho
Data viitoare astept membri noi...
A l e x
Maa, imi cer scuze ca mi-am anuntat prezenta si nu am venit.. Am dormit azi pana pe la 8.30 seara, dar oricum nu puteam ajunge... Saptamana viitoare totusi, sper sa vin ...

bogdalynho
Nu prea e reusita poza dar merge asa.A doua intalnire a forumistilor renault.de data asta am fost trei speram ca numarul sa creasca si ii asteptam si pe cei care cica au probleme exact cand e intalnirea. tongue.gif
danny100
Mi ar fi placut sa particip si eu.Am citit prea tirziu sad.gif . Si culmea este ca sunt din trei in trei luni pe acasa...era o sansa buna acum. Nu este si o intilnire a ....intirziatilor? tongue.gif Duminica seara?
Racky
Maine e o alta zi biggrin.gif...cine va fi prezent la intalnire ?(in afara de hellcat,eu si poate bogdalynho )
Soldatul
Pff dupa multe intarzieri azi imi iau si eu masina smile.gif joia viitoare poate intru si eu in club
Racky
Inca o intalnire a membrilor din Bacau a avut loc. Pe langa cei 3 fantastici LolLolLo.gif a aparut si Octav...
Asteptam si pe restul bacauanilor, care misuna pe forum, dar nu indraznesc sa vina smile.gif.
Racky
Ca si colegii nostri de la Ploiesti, propun introducerea unui link pe prima pagina la sectiunea intalniri...se accepta cererea ? laugh.gif
cmandrei
Cerere inregistrata smile.gif
AlexV
done.
Racky
Dau o bere tongue.gif
Racky
Maine e o noua zi...same hours, same place....care vine ?

L.E. cred ca ajung cu Pejosu' sad.gif
Racky
Pana la urma am ajuns cu masina...prezenti am fost tot cei de data trecuta...
Hellcat...asteptam impresii si parca aveai ceva de comunicat
spyball74
cand ar mai fi urmatoarea, ca m-as inscrie si eu in clubul vostru ?
Racky
Nu se stie exact...ori ramane pentru ziua de joi, ori o mutam pentru ziua de sambata sau duminica...acu sa vina si mister Hellcat de la bronzat smile.gif ...Hellcat un raspuns aici ar fi bine venit...
Racky
Catalin vezi ce faci cu ploaia aia...cat despre noi cei din Bacau nus ce sa zic...saptamana asta cred ca o lasam balta din mai multe motive sad.gif si reluam saptamana viitoare... sper ca nu se supara @spyball74
Racky
Bun...mai facem si noi o intalnire ceva baieti si fete ? ca am cam somat in ultima vreme...
Daca e ceva pentru saptamana asta, propun ziua de duminica, in jur de ora 20, deoarece incepand de maine nu sunt in localitate, si ajung debia duminica la amiaza

Sariti cu propuneri ...
Soldatul
pff joia trecuta am trecut pe la 7 seara in parcare nu era nimeni decat niste motoretisti si un laguna care nu prea avea treaba smile.gif
iri
salut.mai primiti membri?daca ''da'' o sa vin si eu duminica la 20 in parcare la stadion.
TAW
hellcat, asteptam pozele de duminica asta!
TAW
multumim din inima partidului! cinste celor care au fost si mai asteptam si alti membri din Bacau/imprejurimi. si vrem sa vedem miscare in week-end-ul urmator.
deci duminica la 20.00 in parcarea stadionului (cat mai este asa ceva).
Racky
da ce moaca am LolLolLo.gif ...si tot legat de poza, sper ca nu facem reclama mascata la vreo vopsea
cat despre miscare la intalniri, vad ca lumea se tot anunta dar nu mai apare...ca si TAW propun tot duminca ora 20
TAW
@ Racky - Nu facem reclama mascata ci pe fata (cu nesimtire).

@ iri - raspunsul este "da" si te asteptam duminica asta.

cei care mai aveti prieteni/cunostinte posesoare de Renault, puteti sa ii invitati si pe ei - sunt bine primiti; si cine stie, poate se vor inscrie si pe forum.

si fratilor, mobilizarea, ca e pacat - trebuie sa demonstram ca putem sa ne adunam ca sa ne strangem!!! biggrin.gif
TAW
mai-mai, bate vantul! daca nu vad miscare incep bombardament cu PM asupra tuturor! si il asteptam si bmovila sa vina - chiar daca el are Nissan. noi suntem asa, mai tolerati!

Sculareeeea! azi e joi deja!

valuri.gifvaluri.gifvaluri.gifvaluri.gif
Racky
Da a fost azi intalnire ...nu stiai ? ohmy.gif
Astazi a avut loc o intanire Clio Friends involuntara radmasa.gif ...adica incepand de la semafor de la Narcisa pana la semafor la spital, 4 Clio Symbol au mers incolonate frumos ...2 pe prima banda,2 pe banda 2 in paralel...si asta involuntar...pacat ca n-am apucat sa fac o poza sau sa le zic de intalnirea de duminica sad.gif...doar i-am zis lu' "vecinu" :clio rulz" , si el a afirmat : "decat logan mai bine asta" icon_mrgreen.gif

Nu uitati...DUMINICA - ORA 20 - Parcarea Stationului Municipal (cat mai e in picioare acolo)

@TAW...degeaba bombardezi lumea pe PM...a avut loc o astfel de tentativa, dar nici un rezultat
-Rayden-
Dar nu mai e joi? Eu vin la Bacău mâine... Dacă era joi întâlnirea poate ajungeam...
Racky
Nu ajung saptamana asta...sry
megane1
pe 27 imi recuperez permisul si apoi sa cunosc si eu restul lumii din bacau...pe cand ar fi urmatoarea intalnire?(in cazul meu urmatoarea dupa 27 sept)..


p.s. @ HELLCATvreau si eu suporti de numar smile.gif pune unul deoparte.te rog
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.