Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului-DrobetaTurnuSeverin
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Lostboy
Salut băieți și fete!
Am postat un topic pe sectiunea Logan dar......de abia 2 membrii se chinuiau să stabilească o întâlnire în Craiova.....
Mă gândesc că poate găsesc aici (în forumul renault) persoane interesate cât de cât de mașini - nu numai atunci când ai nevoie de ceva - să se întâlnească și să mai discute vrute și nevrute......
Nu cred că e importantă marca mașinii cât e importantă întâlnirea în sine.
Mie unul îmi place să vorbesc ...dar nu prea am cu cine aici, în comuna Severin....

Dar parcă văd că o să se îngroape și topicul ăsta la fel ......
@dutch
Nu mai este nimeni interesat de o intalnirel a Severin pe aici ...inafara de @Lostboy care se pare ca a disparut blink.gif

As dori si eu sa organizam o intalnire RENAULT la Dr.Tr.Severin..daca cineva vrea sa ma anunta sau sa se inscrie aici.
Sunt bine veniti si din alte zone care pot veni la Severin biggrin.gif

Eu ma ofer sa fac cinste cu bere si mici pentru toti membri care vor sa vina la intalnire...am si o propunere pentru locatie, perfecta pentru intalnire.
Ramane numai sa ne strangem mai multi si sa stabilim o data.

Sper din tot sufletu sa reusim sa ne strangem pentru o intalnire.

babanu
olandezule: din pacate vad ca nu ai avut sorti de izbanda 182.gif .Nu vrei sa vii la noi la Constanta??? grouphug.gif
shooter82
salutare posesori de RENAULT valuri.gif
Pe cand o intalnire si la Craiova?
Chiar nu exista forumisti din Craiova? excl.gif
Poate ne unim cei din Craiova si cei din Severin si o punem de o intalnire.
@dutch
QUOTE(babanu @ 6 Dec 2007, 20:32)
olandezule: din pacate vad ca nu ai avut sorti de izbanda 182.gif .Nu vrei sa vii la noi la Constanta??? grouphug.gif
*



Multumesc mult pentru invitatie biggrin.gif
Cine stie, de ce nu...poate intro zi grouphug.gif cheers.gif
babanu
poate ne vedem la vara ,daca vii la plaja si vii la intanlirea noastra!!!
Lostboy
Scuze băieți, intru rar pe reno.ro.
Și pe DC probabil că nu am observat.
Eu am renunțat de mult pt. că....nu aveam cu cine.
Deci sunt disponibil oricând. (după 17:00)

Și încă o dată scuze.
Nu am dispărut!
Sunt mai viu ca niciodată! biggrin.gif

10 Mar 2008, 12:06:
haideți băieți.....suntem 3 deja.
@dutch
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Se pare ca singura sansa este ca noi sa ne organizam si le facem o vizita la una din intalnirile care se organizeaza cu succes...poate acolo convingem pe cineva sa ne viziteze si pe noi la severin.

Daca muntele nu vine la Mohamed, vine Mohamed la munte biggrin.gif
A l e x
Mai usor va rog cu posturile aiurea. Inteleg ca vreti sa dati bump dar nici chiar asa...
@dutch
Depinde ce intelegi tu ca fiind "posturii aiurea"
Suntem la Calatorii si Intalniri > Intalniri daca nu ma insel....noi ne straduim sa organizem o intalnire reno aici, nu vad cum si cu ce am deranjat pe cineva nedumerire.gif
Lostboy
Am postat eu de mai multe ori , char și în aceeași zi. Îmi cer scuze pe această cale. Dar era singura cale de a aduce topicul în actualitate. O să fiu mai moderat.
Numai bine.
Lostboy
Am stabilit cu pedro 1978 să ne întâlnim mâine la ora 17. Locația încă se discută, cine vrea să vină PM sau postați în topic.
@dutch
Desi am lipsit (motivat) aflai ca sa intimplat biggrin.gif
Prima întâlnire dacia/reno din drobeta turnu severin coolspeak.gif
Promit ca la urmatoarea vin 100%

Rog pe @Lostboy sa puna si aici pozele
Lostboy
Scuze, dar nu am avut timp să le pun nici pe dacia club pe toate pt că a treb să le editez.

[attachmentid=1627444131] [attachmentid=1627444132] [attachmentid=1627444133] [attachmentid=1627444134] [attachmentid=1627444135] [attachmentid=1627444136] [attachmentid=1627444137] [attachmentid=1627444138] [attachmentid=1627444139] [attachmentid=1627444140] [attachmentid=1627444141]
pedro 1978
ciao lost boy.mai fratele meu dar o nimerisi pe asta cu presul meu murdar.sper sa vina data viitoare cat mai multi

13 Apr 2008, 15:41:
@dutch te asteptam.....
Lostboy
Lasă că nu are nimic. Spui și tu că așa era modelul preșului.
Domnul Mircea adineaori curăța motorul. Frumos din partea lui.
tongue.gif biggrin.gif
Lostboy
Se supără cineva dacă facem sămbăta asta întâlnirea la ora 17:00?
pedro 1978
ciao lost boy.nu cred ca se supara nimeni.numai sa vina.... smile.gif mai ia si tu legatura cu baietii
@dutch
Cateva poze din partea mea de la intalnirea de sambata 19.04.2008

Lostboy
Scuze tuturor dar nu am avut timp să pun pozele. O să pun poze mai multe azi.
Lostboy
Nu o să ajung azi la întâlnire. Dacă vine cineva să posteze aici și reprogramăm - în caz că nu mai vine nimeni.
pedro 1978
fratilor am fost la cu revizia de 15 000km la LION VICTORIA-Tg.mures-dealer renault....Nu-mi vine sa cred asa ceva....'ALTI oameni'...'jos palaria'...au fost foarte rapizi si "s-au miscat repede"-adevarati profesionisti-cinste lor!!!Domnul Dan Urzica ......sef service-cu adevarat sef de service si in primul rand un OM.....Multumesc!!!si totate problemele pe care le-am avut au fost rezolvate cu profesionalism
cmandrei
Nu pot decat sa fac ceva de genul rolleyes.gif smile.gif rolleyes.gif
pedro 1978
mai exista o sg.problema pe care mi-au promis ca o vor rezolva.atunci cand dau drumul la clima se aude un zgomot ciudat...am crezut la inceput ca de altfel si cei de la tg.mures.ca s-ar putea sa fie COMPRESORUL DE CLIMA.....ACELEASI PROBLEME LE ARE SI LOSTBOY...dar se pare ca este motorasul care deschide paletele.....aici nu mai stiu ce sa zic...ramane de vazut...oricum inca odata am ramas placut impresionat... smile.gif
Lostboy
mâine să veniți la întâlnire la ora 17 .....că vin și vă aduc cu pușca biggrin.gif
pedro 1978
salutare.ce facem saptamana asta.....cand ne vedem?lost boy....mai da si tu un semn de viata pe aici.mai strangei.....incerc si eu
Lostboy
Astăzi e stabilită întâlnirea la orele 19:00 în același loc - în port.
Posesorii de renault și dacia sunt bineveniți. Chiar și alte mărci. Ideea este să discutăm despre mașini, în general și, în particular, despre mărcile amintite mai sus.
pedro 1978
ok lost boy.bineinteles vin cu o singura conditie....nu-mi mia face poza la motor smile.gif ne vedem in port
Lostboy
QUOTE(pedro 1978 @ 23 May 2008, 17:25)
ok lost boy.bineinteles vin cu o singura conditie....nu-mi mia face poza la motor smile.gif ne vedem in port
*


radmasa.gif ...bine măi, dar să veniți cu capotele la motor sudate, că nu garantez nimic. biggrin.gif

Am avut și ceva oaspeți non-renault, cărora le mulțumesc pe această cale.
Suntem la început și mi se pare corect să ne întâlnim toți iubitorii de mașini, nu numai renault/dacia.
pedro 1978
salve lost boy.este corect ce ai spus..ca suntem la inceput si oricine poate sa vina acolo...chiar daca nu are logan sau renault.Sunt bineveniti toti ,atata timp cat sunt iubitori de masini,in adevaratul sens al cuvantului,nu numai COX(SAU" DAU TALPA").lucrul asta il stie oricine.Ok,sper ca data viitoare sa fim mai multi....lost boy nu uita te rog de "PEDRO"...Salutare i multumesc pt.postare..pe forumul renault.... smile.gif
Lostboy
Aștept să intre omul pe messenger. La fel ca al meu da?
pedro 1978
da omule .tot la fel......te rog frumos.....
Lostboy
Nu o să pot ajunge vinerea asta la întâlnire. sad.gif
Pt cine o să vină - să faceți poze. Vrem să vedem noii membrii.
QuickD
Voi mai bine ca intalniti la mijlocul drumului dintre craiova si severin!!! Primiti in vizita si bucuresteni?biggrin.gif
amadi
salutare! ati uitat de intalniri tocmai cand vreau si eu sa vin?
pedro 1978
saluate oameni buni.....am intrat aici cu speranta sa incepem iarasi sa ne intalnim cei cu renault sau chiar si cu alte masini. e loc pt.toata lumea..mai stam de vorba mai aflam cate ceva...sper sa ma" auda cineva"...incepusem fain anul trecut...poate cine stie iese ceva.... smile.gif
Lostboy
Pedro, la Târgu Mureș nu se fac întâlniri?
dorinel
nu imi vine sa cred ca nu a mai postat nimeni aici din 24.04.2010.
Stiti care este al 2 lea oras ca nr. de masini pe cap de locuitori din Romania dupa Bucuresti?
DROBETA TURNU SEVERIN!!!!!!!!!!!!!

Probabil au putini marca RENAULT

plavataurel
Salut sunt un membru nou pe forum contul meu este activ doar de cateva zile cu toate ca urmaresc acest forum de o perioada buna de timp as vrea daca se poate si bineinteles daca mai este cineva din severin pe aici sa punem si noi la cale o intrunire a detinatorilor de masini Renault din judetul nostru si sa incercam sa punem si noi la punct forumul pe Severin sa aducem si noi ceva membri noi. Ce parere avet ?

PS De unde pot face rost si eu de un sticker cu forum reno stie cineva ?http://static.reno.ro/style_images/renopro/folder_post_icons/icon14.gif
pedro 1978
QUOTE(plavataurel @ 22 Jan 2011, 09:41)
Salut sunt un membru nou pe forum contul meu este activ doar de cateva zile cu toate ca urmaresc acest  forum de o perioada buna de timp as vrea daca se poate si bineinteles daca mai este cineva din severin pe aici sa punem si noi la cale o intrunire a detinatorilor de masini Renault din judetul nostru si sa incercam sa punem si noi la punct forumul pe Severin sa aducem si noi ceva membri noi. Ce parere avet ?

PS De unde pot face rost si eu de un sticker cu forum reno stie cineva ?http://static.reno.ro/style_images/renopro/folder_post_icons/icon14.gif
*


@plavataurel salut eu sunt putin mai demult aici pe forum...eu impreuna cu Lostboy am pus sa zic asa " bazele intalnirilor" reno-istilor,si nu numai, din tr.severin... de fapt el a fost primul ,dupa aceea m-am implicat si eu.... acum eu nu mai stau in severin..m-am mutat...ce pot sa-ti spun este ca," lostboy" ESTE UN FOARTE BUN PRIETEN AL MEU si care este un impatimit de masini...sfatul meu este sa iei legatura cu el..sunt convins ca o sa va intelegeti....uita-te aici pe forumul intalnirilor din severin si vei vedea si imagini de la intalnirile noastre din severin... DRUMURI BUNE SA AI SI BAFTA IN CEEA CE VREI SA FACI..vb.
Lostboy
QUOTE(dorinel @ 23 Dec 2010, 00:16)
nu imi vine sa cred ca nu a mai postat nimeni aici din 24.04.2010.
Stiti care este al 2 lea oras ca nr. de masini pe cap de locuitori din Romania dupa Bucuresti?
DROBETA TURNU SEVERIN!!!!!!!!!!!!!
....
*



Sunt mulți și biggrin.gif .... stimă și respect!

QUOTE(plavataurel @ 22 Jan 2011, 09:41)
....
Ce parere avet ?
*


Ai scris totul dintr-o suflare? (nu am văzut semne de punctuație dar astea sunt detalii). Dacă se mai strânge lume se vor face întâlniri, dar eu cu Petre mă pot întâni și în altă parte să vb. de ..... bere.

QUOTE(pedro 1978 @ 24 Jan 2011, 11:59)
...." lostboy" ESTE UN FOARTE BUN PRIETEN AL MEU ...
*



Salutări și aștept să ajungi să vorbim face to face! Ai grijă!
Oltenica
cand se ma iorganizeaza o intalnire sa vin si eu??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.