Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problema SPV M3100 si GPS Nokia LD-3W
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
2dor
Deci am un SPV M3100 adica un HTC TyTN cu WM6, si nu pot sa fac sa mearga GPS-ul pe bluetooth cu iGO. Am incercat toate porturile si toate variantele de setari, telefonul vede GPS-ul, accepta codul si se leaga. Dar iGO cand ii dau sa scaneze dupa porturi sau ii dau eu manual nu vrea sa gaseasca nimic. La bluetooth am bifat Serial Port si i-am dat unul dar nimic. Ciudat e ca am bagat un soft pentru bluetooth se numeste Pocket Bluetooth Tools si cu el merge. Dar mai e o problema, acest soft nu se intelege bine cu WM5 si cred ca nici cu WM6. Cand il instalez merge pana ii dau restart la device dupa aia nu mai vrea. Poate a mai patit careva si stie solutia. Multumesc anticipat.
2dor
Am rezolvat. Pentru cine mai are o asemenea problema recomand softul GPSGate, care face treaba usoara si simpla.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.