Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Break
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ccris
Vand Dacia Break 1310 CLi, 46 kw, fabricata la sfarsitul lunii decembrie 1999, inmatriculata la 17 ian 2000 (prima serie cu injectie, cea cu Bosch) gri metalizat, instalatie GPL BRC (printre cele mai bune), 85.000 km reali, itp valabil pana pe 07.03.2008, stare tehnica foarte buna, ceva probleme cu tabla, primul si singurul proprietar, RCA pana in iunie, casco.

Masina are CD-Player Blaupunkt cu fata detasabila, 2 boxe Pioneer (diamentru de 16,5cm parca), antifurt la portbagaj, alarma Ungo si inchidere centralizata pe usile din fata, huse pe scaune, covorase, mai am pe balcon un set roti iarna, portbagaj suplimentar de pus pe ea....

Intrucat daciile de genul asta se dau cu 2000-2200€ aranjate pt vanzare o dau pe aceasta cu 1800€ pt ca momentan n-am timp s-o duc la tinichigerie.

o sa pun poze in 2-3 zile.
ccristian
Bancheta spate e rabatabila la Break?
ccris
bancheta este rabatabila, butelia e fixata doar de tabla de jos.
ccristian
Instalatia GPL e omologata trecuta in talon? La ce rulaj a fost montata, mai are garantie?
Astept pozele pentru problemele la caroserie.
ccris
Instalatia are omologare de la fabricant dar nu-i trecuta in talon. A fost montata pe la 65.000km cred...ma uit pe acasa sa vad daca-i trecuta informatia in factura. Garantie nu mai are. Pozele sper sa reusesc sa le pun pe seara.



IATA SI POZELE: [attachmentid=51185][attachmentid=51186]
[attachmentid=51187][attachmentid=51188][attachmentid=51189]
ccris
[attachmentid=51190]
[attachmentid=51191]
[attachmentid=51192]

Rectificare: N-are set roti iarna, are in plus doar 2 jante cu anvelope de iarna.
ccris
UP
ccris
UP!
ccris
vanduta!

Thread closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.