Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tuning DAYS
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2
semit
Eu merg.. dar inca nu m-am decis daca sambata sau duminica... cine mai merge si cand.. poate o punem de o intalnire ad-hoc smile.gif
Detalii AICI
DomnulK
si eu as vrea sa merg...
claus
pai, eu trebuie sa merg de vreo 2 ori.. o data maine, si o data in w/e tongue.gif
ghetau dan
Daca vin fac tuning la Doc/Ceky si nevasta ma va rupe la portofel...fara ea nu se poate...
uncle
i'm in! vorbiti cu semit si poate ne strangem toti in aceeasi zi wink.gif
A l e x
Si eu sunt IN... Eu merg cu semit in masina wink.gif
uncle
uuuu ..... aren't you the teacher's pet wink.gif

radmasa.gif
A l e x
Hai hai... Fara glume din astea ca ne suparam tongue.gif
uncle
pai Dane daca iti luai dizelache era mai ieftin tuningu'
o remapare software si gata ...nici nu simteai biggrin.gif
claus
uncle.. crezi ca la dan o fi altfel ? ca tot "remapare software" primeste si el..
uncle
pai la benzina (2.0 T) nu are acelasi aport de cp si Nm ca la dizel...io la asta ma refeream...la benzina trebuie mai multe modificari pt aceeasi cp si Nm pe care la dizel ii obtii doar cu remaparea.
A l e x
uncle, tu nu cumva ai stand la 4tuning days ? rolleyes.gif
padre
As merge si eu dar duminica...
si trebuie sa vad cum scap de nevasta ph34r.gif
uncle
conteaza pe mine padre! apropos...e draguta? biggrin.gif


@alex
m-ai prins, "nebunule" biggrin.gif
A l e x
Heheheeeeeee... Te cunosti cu padre personal ? Daca nu, nu te-as sfatui sa faci astfel de glume biggrin.gif
padre
Ne-am cunoscut, de la el am luat stickerul reno.

@uncle: e foarte draguta, doar ca e cam posesiva si capul meu s-ar imprieteni prea tare cu poseta ei daca m-as uita prea mult la fetele care vor prezenta masinile... la asta m-am referit cool.gif .

Deci, cand mergem?
A l e x
Pai sa stabilim o zi, apoi o ora, si apoi un loc de intalnire, nu ?
semit
sambata sau duminica .. asta trebe stabilit mai intai... eu aleg duminica pe la 12 smile.gif
FireChief
vreau si eu
hellcat
Eu vin sambata cu Octav si cred ca vom arde gazul intreaga zi pe-acolo.
semit
Deci sambata mergem biggrin.gif
FireChief
sa stabiliti ora si locul de intilnire...sau mergem fiecare pe barba lui?
semit
pai eu as zice in jurul pranzului... 12-14.00 .. restu?
FireChief
pai ne stringem la polivalenta si facem si coloana aia mult ceruta...
si daca suntem doi ,tot coloana este biggrin.gif
A l e x
Pai daca facem o intalnire "Reno" vin si eu cu masina...
adip
Stiti cumva daca e in aer liber sau in incinta inchisa? Si daca e inauntru, cum e cu aerisirea? Eu as veni cu fiu-meu, e spart dupa masini dar nu vreau sa traga in plamani, e cam devreme sa fumeze, chiar si de la toba de esapament smile.gif
semit
indoor
M i h a i
20 de masini in premiera,Cars and Babes biggrin.gif suna bine...Pīnć la urma stabilim un loc de intalnire?o ora concreta?(Sau fiecare ajunge de unul singur la locul cu pricina)
semit
polivalenta, ora 13.00 sambata?
FireChief
1. FireChief
M i h a i
OK! 13.00 sa fie.. post-336-1110552459.gif
FireChief
1. FireChief
2. MHY
A l e x
1. FireChief
2. MHY
3. A l e x
j.d
1. FireChief
2. MHY
3. A l e x
4. J.D
uncle
1. FireChief
2. MHY
3. A l e x
4. J.D
5. uncle - cu mentiunea ca s-ar putea sa ne vedem direct acolo, semit te sun sa ne gasim in multime biggrin.gif
ghetau dan
QUOTE(uncle @ 28 Mar 2007, 17:14)
pai la benzina (2.0 T) nu are acelasi aport de cp si Nm ca la dizel...io la asta ma refeream...la benzina trebuie mai multe modificari pt aceeasi cp si Nm pe care la dizel ii obtii doar cu remaparea.
*



NU?Ia intra la Anunturi sa vezi cresteri de pina la 25% cuplu si peste 50cp...
A l e x
Ne intalnim in fata la Polivalenta, nu ? Ca n-are rost sa mergem pana in spate ca oricum nu stam...
FireChief
1. FireChief
2. MHY
3. A l e x
4. J.D
5. uncle - cu mentiunea ca s-ar putea sa ne vedem direct acolo, semit te sun sa ne gasim in multime
6.Semit biggrin.gif
ghetau dan
Eu simbata nu pot dar sper duminica...e deschis mallul duminica? biggrin.gif
Las nevasta acolo si eu...
renonino
Vin si eu...
P.S. S-ar putea sa vin si eu direct acolo asa ca cred ca ne vedem direct la show. Cum ne recunoastem nu stiu dar vedem...
A l e x
Da, e deschis mallul duminica biggrin.gif
padre
http://www.gsp.ro/index.php?a=76916&shift=1&p=1

Interesant....
A l e x
Eh, arata bine la corp dar la fata ma cam lasa rece. Parca la SIAB am vazut tipe mai bune, dar sa ajungem acolo, nu vreau sa le judec din poze wink.gif
Mutzunache
Articolul a fost vizualizat de 153173 ori radmasa.gif radmasa.gif, 153265, 153295, 153383, 153391, 153396, 153709, 153763, 153853 asta in decurs de 1-2 minute radmasa.gif

Gata, au aparut cuvintele Fetele+incins atmosfera.....si smile.gif)) s-a incins serverul GSP.
claus
feeemeeeei worship.gif user posted image
Fuzz
Eu cel mai probabil ajung sambata, dar merg cu niste colegi. Daca vad Reno-uri cu stickere le fac poze, hehe.
uncle
femei?!...unde? unde? radmasa.gif

ce feže de tiriste triste au unele mellow.gif
A l e x
Le inveselim noi... O punga pe cap si e de-ajuns...
semit
So.. cine mai merge maine? biggrin.gif
adip
Daca primiti in clubul select un utilizator si nu un fan reno, atunci contati si pe mine smile.gif
Dar ne vedem la destinatie, eu o sa ajung mai devreme cu cel mic, sper sa rezistam pana cand apare gasca mare smile.gif
P.S. uncle, am primit mesajul, mersi smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.