Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Cluj
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114
cj98czh
Salut,

Vad ca sunt destui membrii din Cluj si din zona asa ca eu propun sa incercam sa ne strangem intr-o dupaamiaza sau cand vor putea majoritatea....

ce ziceti?
cri123
Salut,

Eu sunt de acord. As prefera in timpul saptamanii, dupa ora 6, exceptie Marti.
cj98czh
Si eu as prefera tot in timpul saptamnii, dupa 6.....,
Altii?????
bogy
Cand si unde?
cj98czh
Pia aia as vrea si eu sa stabilim....Cri123 zicea sa nu fie marti...deci astept propuneri...cu cat mai multe cu atat mai bine...
cri123
Pai hai sa ne gandim la un loc cu parcare indestulatoare, unde sa avem si ceva terasa in zona, daca ni se face sete.

Ma gandesc in parcarea din Cipariu, cea tocmai facuta de primarie? Sau la Cora?

Sau in fata Renault pe Feleac biggrin.gif, poate le mai dam sugestii cum sa repare masinile smile.gif)
cj98czh
Daa, neaparat sa fie o parcare mare ca la cati vom fi trebuie sa avem loc biggrin.gif
La Cora este tot timpul full deci nu cred ca are rost..in Piata Cipariu in schimb cred ca ar fi ok...

Hai suntem 3 pana acuma...altii??
cri123
Vezi ca si la Cora in partea dinspre Floresti, sub deal, este inca parcare si e mai tot timpul goala, ca deh, romanul e comod si nu poate merge pe jos pana in magazin 500 de metri smile.gif

Hai sa vedem ce candidati mai sunt pe aici smile.gif
cj98czh
Nu se mai anunta nimeni? sa fim macar 6-7....deci???
MDM
De acord si eu pentru treaba asta.Sper sa fim ceva mai multi biggrin.gif
cj98czh
Buunn, suntem deja 4 ....din pacate saptamana viitoare plec in delegatie de miercuri pana vineri...marti nu poate cri123, ar mai ramane pe luni sau saptamana dupa Pasti.....ce ziceti?

Cand si unde? eu as fi dispus si luni in jur de ora 19....pana atunci sunt la servici si la dentist...
r&d
Si eu.. si eu... sa stiu ora si incerc sa fiu punctual macar prima data wink.gif.
Luni la ora 18 sau 19 ar fi perfect.
cj98czh
OOO, ne inmultim.....ce ziceti? luni la ora 19:30 in Parcare la Cora acolo sub deal...catre Floresti unde a zis cri123 este ok?

Am zis 19:30 sa nu ma tina mai mult la dentist si sa nu ajung la fix la prima intalnire....

bogy
ok
cj98czh
Restul??? Este OK luni luni la 19:30 la Cora????
r&d
Ok, luni la 19:30.
cj98czh
Cri123, MDM....ce ziceti este OK si pentru voi?? ramane azi la 19:30????
cri123
Ok pentru mine. Ne vedem azi.
cj98czh
Am vb. telefonic cu MDM si am confirmarea lui ca va veni, deci ramane sa ne cunoastem deseara.
In caz ca nu ne gasim (nu prea cred) numarul meu de telefon este: 0745-322.117
cj98czh
Intalnirea s-a tinut, dar cu efectiv micsorat...adica s-au anuntat 5 persoane si nu au fost decat Cri123, Bogy si cu mine...

MDM, si R&D...rusinica....dar poate data viitoare...

Nu a fost rau, macar ne-am cunoscut si am povestit vreo 2 ore...
semit
POZE?
cj98czh
Poze din pacate de data asta nu...promit data viitoare cand poate vom fi mai multi.. biggrin.gif
cmandrei
Bravos baieti ... smile.gif
cri123
Pacat ca s-a facut frig si am fugit pe acasa... Ar fi interesant sa fie mai multi, poate mai schimbam opinii, ne dam cu parerea despre probleme semnalate, facem cate un test.
r&d
emotionat.gif da, am zis ca vin si nu am mai venit. Ca niciodata anul asta m-a prins ora 20 la lucru.Si saptamana asta tot cam asa a tinut-o... Dar poate o sa fiu data viitoare, chiar daca am ratat ocazia de a fi membru fondator smile.gif.
cj98czh
Pai am putea dupa Pasti sa stabilim o intalnire...locatia eu zic ca este tot la Cora ca este loc berechet.....
Hai propuneti o data cand ne-am putea reintalnii, cu altii intalnii (oricum memebrii fondatori nu se mai schimba biggrin.gif )????

Eu propun sa fie in timpul saptamanii pt. ca sunt sanse mari ca in weekend sa fim plecati unii din noi...
ViperRS
cand mai este intalnire as vrea sa vin si eu.. daca acceptati un proaspat posesor de laguna
bogy
Felicitari, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente.
Sper sa fim cat mai multi la urmatoare intalnire.
cj98czh
Orice posesor de Renault din indiferent ce colt al tarii si nu numai este bine venit, cu cat ne strangem mai multi cu atat mai bine...
Hai propuneri pt. urmatoarea intalnire....si pana atunci SARBATORI FERICITE TUTUROR !!!
bogy
hai sa vedem: luni - 16.04.2007, ~ ora 19, tot la Cora
Cine vine?
cj98czh
Din punctul meu de vedere este OK.
cri123
Si eu as veni, nu promit de azi insa. Luni confirm. Mai sunt si altii? Sau iar 3?
ViperRS
eu vin .... numa dati mai multe detalii sa stiu cam pe unde in parcare ne intalnim
cj98czh
OK, se pare ca suntem 4....MDM??? R&D?? de data asta va bagati???
cri123
Si eu apar azi pe la Cora, am de facut si niste cumparaturi.
cj98czh
Deci ramane azi la 7 atunci?? Toata lumea este de acord???
ViperRS
dap sa imi ziceti cam in ce parte a parcarii a parcarii sau macar dupa ce masini sa ma uit.

cj98czh
Mergi in parcare pana in capat si dupa aceea o iei stanga...aproximativ sub dealul din Manastur...
O sa fie 2 laguna 2.2 si un R25

Ne vedem acolo..la 19:00
cj98czh
Ce ziceti o intalnire pe saptamana viitoare???

Pe miercuri, joi? adica prin 2, 3 mai?
ViperRS
joi e ok....
bbone
Primiti si un megane coupe???smile.gif
cj98czh
Normal ca esti binevenit!!

Vad ca ceilalti nu au raspuns, asa ca propun sa o amanam pe saptamana viitoare...
Freeymind
Cred ca o sa vin si eu la urmatoarea...
cj98czh
Vrem fapte nu vorbe biggrin.gif

Te asteptam!!!
bogy
Saptamana viitoare sper sa ajung.
Eu mai propun sa schimbam si locul, asa poate vin mai multi si la Cora nu te lasa sa fumezi 111.gif
Freeymind
Si ar fi bine, cel putin pentru mine, intr-un weekend... sambata sa fie intalnirea. Voi ce ziceti?
Freeymind
Si ar fi bine, cel putin pentru mine,sa ne intalnim intr-un weekend... sambata de exemplu. Voi ce ziceti?
cj98czh
Asta am cam agreat toti cei care am participat pana acum, ca cel mai bine este seara in timpul saptamanii pt. ca se cam pleaca din oras in weekend...
alexb
salut si eu sunt nou,asa ca as veni si eu la intalniri,daca e ok
dar sa vad si cu programul.
Benni
Mai oameni buni, hai sa facem o intalnire cumsecade. Cred ca toti vom avea de castigat.
Eu stau in Manastur, asa ca la Cora ramane perfect pt mine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.