Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Megan Sedan II
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
puiuz
Salutare,ma alatur si eu acestui grup cu mare placere cu un SEDAN II.Renault-ul este masina pe care o conduc cu drag de mai bine de 3 ani,primul megan a fost unul classic,iar acum de curand mi-am cumparat un SEDAN II si vreau sa va intreb si eu daca pretul dat pe ea este mare sau mic.De mentionat ca nu am avut bani sa-mi iau una noua sad.gif
Masina este din 2004 1,5dci,80cp,62000 KM,10 airbag,clima,piele,xenon,computer bord,scaune incalzite,oglinzi electrice si incalzite retractabile,CD player,cotiera,4 geamuri electrice
Am dat 9500 E si vreau sa stiu si eu daca am dat mult pe ea
Va multumesc si va doresc bafta la condus
Fratzica
destul de bun pretul. s-o stapanesti sanatos
Aslin
In primul rand sa o stapaneste sanatos !! Daca esti sigur ca are 62000 km si ca e facuta revizia de 60000 este un pret bun,si daca are carte service.daca e adusa din afara, 100 % nu are 60000 km.
puiuz
Masina a fost cumparata de la noi din tara,are carte service si e facuta revizia la 60000
Multumesc frumos,la fel si voua sa le stapaniti sanatosi
Solon
Sa o stapanesti sanatos.Eu zic ca pretul e foarte bun avand in vedere ca pe langa dotarile de serie mai si niste xenon,scaune incalzite, oglinzi retractabile si piele.
AlexC
Nu mai are inca una?

Foarte bun pretul, masina isi merita banii.
DRD
Numai noroc ai facut o alegere buna.
puiuz
QUOTE(AlexC @ 6 Mar 2007, 12:26)
Nu mai are inca una?

Foarte bun pretul, masina isi merita banii.
*


Din nefericire nu mai are una,dar am avut noroc ca am mers cu cineva care stie sa negocieze bine
mister
Asa sunt unii mai norocosi cool.gif Pretul este cel corect. Bravo. S-o stapanesti sanatos.
Bacu
post-336-1110552475.gif

@ aslin: 2.0 dci 150?? au si aparut in RO? nu crede.gif
Bacu
QUOTE(puiuz @ 5 Mar 2007, 22:54)
Masina este din 2004 1,5dci,80cp,62000 KM,10 airbag,clima,piele,xenon,computer bord,scaune incalzite,oglinzi electrice si incalzite retractabile,CD player,cotiera,4 geamuri electrice
*



Megane poate sa aiba maxim 8 airbaguri. Este piele sau "piele"/tapiterie textila?

S-o stapanesti cu placere! cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.