Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Heads up!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
R19/16v
http://www.koreus.com/media/portland-route-glissante.html
Prea tare radmasa.gif
ady85btz
ce cretinnnnnnn radmasa.gif radmasa.gif sau cretinaaaaaaaaaa radmasa.gif
RenaultMeganeCC
Fantastic ! ! ! Imi imaginez cum se ducea masina de pompieri ... smile.gif
ciuperka
Urat... wacko.gif
Devils
... cine i-a pus sa umble cu masina pe vremea aia ?!
sqryn
nasol, pe vremea aia doar cauciucurile de iarna cu tinte te mai ajuta cat de cat.
AlexV
am vazut si eu filmul de dimineata si m-am speriat. dar nu am reusit sa inteleg de ce tot acelera primul!!!!!
Altis
Nu accelera, eu cred ca e o panta acolo, destul de accentuata...
pit-bull
Bai frate dar unde au plecat astia pe o asemenea vreme, parca iz la patinuar o masina nu scapa neatinsa.
nickey
E de rau...
St
..nici la pationoar daca ducei masina nu cred ca aluneca ca acolo.
A l e x
Mama frate da prima masina se duce urat tare... Tare proasta soferita cred ca era la volan.
pablo
Uff in astfel de cazuri ce dor mi-e de fosta mea masinuta cu bara de fier in fata si in spate.In aia puteau da mult si bine ca se indrepta cu un ciocan doua tongue.gif .
Ce i-a mai luat prin surprindere pe drumari ca anins si s-a facut polei.Se poate deci si la altii nu numai la noi .... din pacate.
bobo77
Va era ca numai la noi nu dau astia cu nimic pe strada...
cris71
biggrin.gif
Iarna nu-i ca vara!
icsu
E o panta destul de urata acolo..Oare masina de interventii a avut tupeul sa se "dea" pe partie ???
Kunt
Sa mai aud pe cineva ca nu e bine ca nu a nins toata iarna... biggrin.gif


sqryn
si eu sustin ideea sa nu fie zapada iarna in oras. cine vrea zapada sa se duca la munte tongue.gif
AlexV
din pacate nici la munte nu prea avem zapada cum ar trebui sa fie. sad.gif
si totusi, la primu se aude motorul turat bine dupa ce loveste stalpul ala. si dupa traectoria pe care a avut-o e clar ca a accelerat dupa primele lovituri.
A l e x
Dupa parerea mea se puteau evita multe ciocniri din clip daca soferii erau putin mai experimentati... Cel putin primul e clar ca e un idiot (eu suspectez ca e femeie)
Giurisici Fabian
nici nu vreau sa imi imaginez masina aia de pompieri daca o lua la vale ce se intampla .
FlorinG
S-a terminat filmul din aparat că altfel vedeau ei! Mai căutați poate e vreo continuare...
Ce aveți cu ei? Primul și-a dat seama instantaneu că paguba din primele coliziuni e prea mică și cei de la asigurări nici nu se uită la el... radmasa.gif Eu am pățit-o când am fost lovit în spate la nici o săptămână de când o aveam!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.