Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Americani foarte destepti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Forum Bot
Vlad Georgescu: Americanii sint foarte destepti. Iata un videoclip care o demonstreaza.<br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HCkYfYa8ePI"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/HCkYfYa8ePI" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
workarea
Iti vine sa rizi, dar spre final te cam sperie.
AlexC
OMG! OMG! Avem si noi tampitii nostrii, dar unele din intrebari chiar erau de bun simt.

Unul tare mi s-a parut ala cu KFC :-)
ccezar2004
de ce nu recunoastem ca e cu target faza... sa ne aducem aminte de filmuletele de la carcotasi... nu garanteaza nimeni ca aia intrebati macar au dat prin scoli....
cris71
da' daca nu stiu, mai bine sa taca...
Chestia cu harta (Iranul, Franta, Coreea) e totala... radmasa.gif


A l e x
Exact. Tampiti si inculti gasesti in orice tara... Eu nu zic, sunt convins ca foarte multi americani sunt batuti in cap, dar un astfel de clip poate fi realizat in orice tara cu rezultate similare.
cris71
Si ne mai mira ca de tari mai "exotice" ca Romania nici nu au auzit! tongue.gif
Am gasit pe net un ghid al statelor lumii, aparut in SUA, prin 2000 sau 2001, nu mai retin exact. Printre altele, se vorbea evident si de Romania, iar la capitolul circulatie, se spunea ca soselele sunt intr-o stare acceptabila, dar este criza de benzina. Statiile de benzina sunt rare, se numesc Peco si e bine sa-ti faci plinul cand gasesti una, ca nu se stie cand mai ai ocazia. Masinile de politie sunt vopsite in alb-albastru si pe ele scrie MILITIA...
Repet, carte aparuta in 2000.
Asa ca nu e de mirare ca aia habar n-au de nimic ce depaseste granitele SUA, probabil nici autorii cartii nu stiau pe unde vine Romania sau Europa.
Liv05
Sfarsitul e chiar infricosator blink.gif
eminescu0
sfarsitul pare prea de tot, parca ar fi aranjat. dar oricum, amuzant al naibii, am ras cu pofta !
faza cu KFC e monumentala !
cmandrei
perfect up.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.