Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: angel eyes
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
chcstefan
incep cu intrebarea? A gasit cineva de cumparat acest tip de faruri pentru megane 2?
octav99
sau macar stopuri cu led ,sau lexus style??????????? pt. sedan
semit
NU si NU sad.gif
chcstefan
am gasit o oferta la 1100 de euro setul, pt. faruri bi-xenon.
DRD
Am cautat si eu mult si cica pentru megane 2 nu prea sunt am vazut numai stopuri LED pentru varianta Hatchback.
SorinN
Pentru stopuri lexus style de sedan interesati-va la Mach1 Sofitel. Acum vre-o luna ziceau ca au si am intrebat de 3 ori daca sigur sunt de sedan... Pretul era foarte mare dar sincer nu mi-l amintesc...
zyppo
Incercati la C&C Tuning. Eu am intrebat prin vara si inca nu le venisera preturile.

claus
in loc de c&c tuning.. mai bine pitstop tuning
ccezar2004
niste stopuri lexus style SIGUR am vazut pe un site de pe afara... si aveau si pe negru si normale.... aratau bine dar retin ca erau fffff scumpe...
j.d
Pentru Sedan? Posteaza un link te rog!
ccezar2004
o sa caut dar sincer nu mai stiu pe unde am vazut

LE: la o prima cautare... desi eu vazusem in alta parte... si era specificat mai clar...

vezi aici.... deruleaza mai jos ca primele sunt pentru HB
semit
am tot derulat...toate sunt pentru HB....
octav_
Pe mine m-au pus pe ganduri cele pt clio:
http://www.body-kit.co.uk/acatalog/renault...headlights.html
vlad_laguna
pt laguna exista angel-eyes? daca da, la ce magazin? multumesc
<dan>
angels eyes doar ptr megane clasic aici
Lucian Gligor
Salutare la toti!
M-a ``chinuit`` si pe mine problema. Mi-au venit aseara. Merg perfect
Adrian00
Lucian,ai reinviat topicul asta biggrin.gif !
Foarte tari farurile,vin foarte fain pe masina.Buna investitie smile.gif
alex.iancu
Cititi acest topic, poate va ajuta:

http://www.reno.ro/Angel-eyes-megane-II-t85042.html
Mar|Us
Tin minte ca acum ceva timp cautase si un prieten asa ceva si dupa 2 saptamani de cautari s-a lasat pagubas..
Sharpe
Au venit si farurile mele, astept doar un set de becuri H1 de 6000k. In cateva zile pun si poze.
cosmin-daniel
da de belea da ne spui si noua de unde le-ai luat si cat costa?da nene asa mai zic si eu.Sa le stapanesti sanatos.Mail la cosmindaniel@yahoo.com cheers.gif
Lucian Gligor
Salutare,

Azi am scos masina din service dupa transplantul de stopuri.

pt. cosmin-daniel:

La intalnirile membrilor din Brasov, organizate saptamanal, am cunoscut un membru de-al nostru - MIRCAT - care mi le-a adus. Il recomand cu incredere, e foarte serios. De la el am luat si farurile
cosmin-daniel
Salut;merci mult de raspuns,dar stai ca eu acum vad ca tu ai megane,am facut eu o confuzie,eu am laguna 1v2.Ce pacat ca la mine nu se gasesc decat stopurile de la exterior pe ce de pe haion nu stiu de ce nu le fabrica nimeni ca nu are rost sa pui doar jumatati de masura.
Si spor la aspirat.... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.