Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Urari
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
bebeo
La multi ani tuturor proprietarilor de Renault, mai vechi si mai noi, un an nou mai bun, sa aveti probleme cat mai putine cu masinile. Sarbatori fericite!
dil
La multi ani si din partea mea. Multi ani si buni sa fie atat pentru noi cat si pentru masinile noastre.

La multi ani si din partea Renault!
nacht
La multi ani si toate cele bune!!!
Un an nou cat mai bun voua si celor dragi voua!!!
Solon
Ne bagam la cafenea? wink.gif
VladL
Sarbatori fericite si La Multi Ani alaturi de cei dragi. Sa aveti parte cat mai mult de masini fara incidente si cat mai putine vizite la service.
Sa ne auzim sanatosi la anul, mai calmi si cu mai mult bun simt ca intram in UE. biggrin.gif

PS: Ma duc azi sa-mi ridic masina din semnatua... asta da cadou de Craciun nu?

Noroc,
Solon
S-o stapanesti sanatos!Asteptam impresii si plangeri! wink.gif
claus
sarbatori fericite, tot ce va doriti.. si ce se mai ureaza biggrin.gif
din partea mea,.. cat si din partea lui richie, care nu poate intra sa va ureze de bine..
cornel_t
Craciun fericit si un nou an cat mai bun tuturor,
Cornel
sqryn
Avand in vedere ca in urmatoarea perioada voi fi mai mult offline ma alatur celorlalti colegi si va urez un Craciun fericit si LA MULTI ANI!!! cheers.gif
Bani nemunciti si succese nemeritate wink.gif
zyppo
La Multi Ani, multa sanatate si un an 2007 plin de impliniri !

UXE
Sanatate la toata lumea ..Sarbatori Fericite , un An Nou plin de succese si imipliniri si sa aveti parte de tot ce e mai bun.

LA MULTI ANI!
DRD
Eu doresc ca toti colegii de pe forum si familile acestora sa aiba un Craciun fericit,un an nou plin de impliniri fara nici o problema.

LA MULTI ANI SI SA NE AUZIM SANATOSI IN NOUL AN!!

user posted image
sweetboyady
Sarbatori fericite si la multi ani !

Danezu
La MUlti Ani! pentru toti de pe forum,sa avem un Craciun fericit si sa ne bucuram de masinute! sofer1.gif
motanul
La multi ani !
CGB
Sarbatori Fericite! Si-un an mai bun pentru toata lumea.
grizzly
Ma alatur si eu urarilor de pana acum si, chiar daca nu am mai avut timp suficient pentru a participa la discutiile acestui forum, cred ca acesta este unul dintre cele bune si mai omogene forumuri din Romania. V-am pupat si sa aveti parte de tot ceea ce va doriti in anul ce urmeaza!
cata70
Sarbatori fericite,un an bun in toate iar masinile sa va duca sanatosi pe voi si pe cei dragi!
cmandrei
Nu pot sa colind pe forum tongue.gif dar pot sa va scriu tuturor, un Craciun Perfect alaturi de cei dragi voua smile.gif
caktuss
un craciun fericit cu multe cadouri sub brad drunksinging.gif cheers.gif


va doresc un Craciun Fericit, plin de speranta,bucurie si pace. Fie ca zilele ce au sa vina sa fie pline de soare si bogatie biggrin.gif Va pup si fie ca mosul sa va indeplineasca dorintele.
Lucretia
mircea_aq
sa va aduca moshul tot ce va doriti!
Sarbatori fericite!
Duyu
La multi ani...sa fiti sanatosi sa va puteti bucura de masinutele voastre...si de asemenea va doresc cat mai putine vizite la service, si taxe cat mai mici... Sarbatori fericite!
octav_
Craciun Fericit tuturor membrilor forumului dacia-reno! Sa va aduca mosul tot ce va doriti...
Pearl Jam
E Crăciun și totuși spiritul sărbătorilor de iarnă parcă s-a pierdut...
E vă urez, prieteni dragi (virtuali), să regăsiți în suflet mirosul de brad românesc, fulgi care pișcă urechile înroșite, mirosul de casă plină de bunătăți de la mama și să fiți un pic, din nou, copii!
La Mulți Ani!
diesel_power
Hai noroc si la mai mare, 3 BMW-uri in parcare.
Fie-va casa casa, masa masa si carburantii ieftini ca apa necarbogazoasa biggrin.gif
Ocoli-v-ar falimentul, lovi-v-ar norocul si altui-v-ar Sf. Petru!
La multi ani!
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.