Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De vanzare dacia break
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ahoe
se vinde una bucata dacia 1310 break de culoare alba an de fabricatie 96 . motorul este nou (are max 1000 de km ) , s-au schimbat la ultima vizita la service sapt trecuta : saboti de frana , placute de frana , cruce volan , furtunele de la etrieri , cauciucuri noi pe fata si sa nu uit cel mai important are huse noi wink.gif. Parbrizul a fost schimbat ce-i drept cu unul sh insa nu are nici o ciupitura nimic .totul este functional la masina . Mai trebuie schimbat bucsa de la schimbator si in general reparatii de ordin estetic . maine sunt programat la itp deci cumparatorul va avea si itp valabil pana la sfarsitul anului 2008 . poate cineva este interesat masina se vinde deoarece proprietarul a plecat din tara .pozele vor apare pe saite maine de dimineata . pretul este de 1000 de euro nediscutabil
Van Ghelie
[QUOTE]si in general reparatii de ordin estetic

Ce fel de reparatii? Tinichigerie, vopsea?
Pune pozele sa vedem despre ce vorbesti.
ahoe
iata si cateva poze cu masina. daca cineva este interesat cel mai bine e sa vina sa.o vada . masina nu arata rau insa mai are nevoie de cateva retusuri. usa de la sofer a mai avut cateva pete de rugina pe care le-am curatat cu peria de sarma pana a ramas tabla curata dupa care am vopsit partea de jos a usi , la fel si la usa din spate . mai are o zgarietura pe partea dreapta care dak am timp o voi duce la facut luni si mai sunt cateva dar nu imi vin in cap.
ahoe
-1%
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.