Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sticker RF1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Motor Sport > Formula 1
rotuning
caut si eu un sticker RENAULT F1 TEAM. Am vazut pe un Clio in Buc mai demult iar zilele trecute pe o Laguna. De unde gasesc si cat? nedumerire.gif
DigitalScribe
Incearca pe la dealerii de Renault.
cri123
Nu au. Le-ar face prea multa reclama radmasa.gif
ssilviu
Astea iti plac?
FISICHELU
Asta ca sa ne bagam unghiile in gat?
Nu se face... nono.gif
Manuel
Am de vanzare un set exact ca al lui silviu. Il dau cu cat l-am luat, adica 1,5 milioane + taxele postale.
Raman totusi la parerea ca ala de pe spate ar fi trebuit lipit invers, adica scrisul sus pe tabla si dungile pe spoiler.
cri123
Din pacate nu cred ca arata bine pe un Laguna negru sad.gif Cred ca ar trebui cu text alb.
FISICHELU
Eu il vreau pe cel de la semnalizare.
hellcat
QUOTE(Manuel @ 27 Oct 2006, 20:32)
Am de vanzare un set exact ca al lui silviu. Il dau cu cat l-am luat, adica 1,5 milioane + taxele postale.
*


Ai dat pe 4 autocolante 1.5 milioane? blink.gif
Daca mai aveti rabdare pana saptamana viitoare...am dat comanda de un numar considerabil de autocolante F1. Iar sambata viitoare ajung in capitala.
Manuel
Bine ca spui acuma sad.gif
Am dat atat fiindca au fost facute doar 2 seturi complete (al meu si al lui ssilviu) si un set de 2 bucati pentru semnalizare.
La cat ar ajunge ale tale?
hellcat
Luni voi afla costul final. Oricum, ieftin...
Pe langa autocolantul F1, mai realizez stickere cu team spirit, renault sport, clio team, clio trophy, clio community.
Manuel
Tricouri sau sepci nu poti face?
Frank SF
hellcat, da te rog de veste cind ajungi in bucuresti ca vreau si eu stickere....
rotuning
si baga si un topic cu preturi si poze.
Manuel, la 1,5 mil mi le fac singur.........fara suparare
Codrin
QUOTE(hellcat @ 27 Oct 2006, 20:24)
Ai dat pe 4 autocolante 1.5 milioane? blink.gif
Daca mai aveti rabdare pana saptamana viitoare...am dat comanda de un numar considerabil de autocolante F1. Iar sambata viitoare ajung in capitala.
*


In Bucuresti nu se uita nimeni la tine pentru serie redusa, si in consecinta astea au fost preturile. sad.gif
Bliss
hellcat, me 3! biggrin.gif
cri123
Alea laterare se pare ca arata misto si pe masini de culoare inchisa (parca vad in poza pusa de Codrin ca masina e neagra?).

Si eu sunt interesat in consecinta de asa ceva pentru lateralele masinii biggrin.gif
Manuel
Masina lui Codrin e gri sobolan
cri123
Merci, arata bine. Asa ca si eu ma abonez cand apar ceva stickere.
razvanborza
Masina mea stickuita tongue.gif
eduardsebe
foarte frumos biggrin.gif
marius75
de unde le-ai luat?caut si eu,masina mea are aceeasi culoare
revoOO
Daca mai exista doritori, aici exista un topic nou : http://www.reno.ro/Stiker-Renault-F1-Team-t172893.html
jonjon20041983
Salut! Daca va intereseaza stickere (decupaje de orice fel, vinyluri, vectorizari etc) va pot ajuta eu, la preturi rezonabile.
soare_body
De unde pot face si eu rost de cele 2 benzi (bleu + galben) de pe bara fata pentru Megane 2? Multumesc.
jonjon20041983
Daca va intereseaza ad pe mess jonjon20041983
wondam
stie cineva unde pot gasi stickere de clio cup(ma intereseaza decat dungile de pe usa si patratelele de pe aripa spate), sau poate sa confectioneze cineva si la ce preturi?
AndreiMR
Vezi ca e la bursa un topic, vand autocolante, deschis de userul Turturel, omul se ocupa cu chestii din astea, s-ar putea sa iti faca pe comanda ce iti trebuie tie.
Asta e topicul:
http://www.reno.ro/-VAND-Vand-autocolante-...5013-s1140.html
corbex
QUOTE(jonjon20041983 @ 3 Nov 2010, 15:51)
Salut! Daca va intereseaza stickere (decupaje de orice fel, vinyluri, vectorizari etc) va pot ajuta eu, la preturi rezonabile.
*


Un sticker cu taranul ala care si-a pus masina pe plaja ai?
inchizitor
cea mai tare domnule corbex smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.