Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DN7 - Buc - Pitesti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Starea Drumurilor
lukis
Care este starea lui DN7 ? Se poate folosi ca alternativa la autostrada ? Multumesc mult.
vijelie
Daca vrei sa faci recensamantul carutelor (bonus: noaptea - fara semnalizare!), e bun.
adister
Eu am mers acum doua saptamani (vineri seara) pana la Gaesti, iar de acolo am intrat in autostrada (la km. 70). Mi s-a parut o varianta excelenta...carute f. putine, in schimb multe tractoare si multa...varza.

LE - e si o portiune de cativa km cu criblura unde este si limitare de viteza insa se gasesc destui care sa o ignore 022.gif
moshulik
Am mers si eu o data pe-acolo. Am scos un timp mult mai bun (eu stau in Crangasi, deci am iesit foarte repede pe Chitila), apoi pe drum nu mai apare plictiseala, asfaltul e cat de cat bun. Problema e ca sunt numai sate si intr-unul din ele era radar. Care cred ca m-a luat (peste 2-3 luni pot sa va zic daca imi vine amenda sau nu). Asadar, per ansamblu, a doua oara nu mai merg pe acolo, stresul de radar e mai naspa decat statul la coada la iesirea spre Militari.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.