Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Tunning la arabi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Forum Bot
eminescu0: Dupa ce ne-au aratat cum se conduce extrem ... acum tunning extrem :<br />

<br />

<br />

<br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/atmkyvNCtWY"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/atmkyvNCtWY" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
diesel_power
e musai sa fie tuNNing
..IcemaN..
ce rahat! tipic arabesc....kitch la greu, cu ce ma incanta pe mine ca se invart usile si capota....daca ducea masina aia pana la 350 km/h sau 0-100 in 2-3 secunde da....dar asta e mai kitchios decat pimp mai raid. pimp šeic!
Ci_co
Mama da ce tunning fratie blink.gif inca putin si isi i-a zboru masina aia !! Stie sa dea din haripi .
eminescu0
nu e nici pe departe kitch, sunt niste modificari complexe si interesante. nu are eleroane cat casa, spoilere cu care cureti zapada, semne nike pe luneta sau alte elemente care nu se prind bine pe masina.

P.S.: se scrie hoes, nu ho's !
A l e x
Se poate scrie si 'ho's'

Oricum Iceman, ce ai scris tu e un post destul de rasist.
cristi.r
Cam cat de plictisiti pot fi unii ? Am inteles ideea: totul e ca usile, capotele sa se deschida altfel decat clasic. Cea mai tare faza mi se pare aia cu capota motorului care se deschide din doua ca la beciul lui bunica-miu de la tara.
bobo77
Da niste modificari foarte interesante...si mai ales complexe,mai raminea sa zici si utile.Masina este facuta sa te folosesti de ea ,nu sa i se dea usile peste cap...parerea mea.
Andrei87
Cand ai banii sa-ti iei ce masina vor muschii tai, atunci nu te mai multumeste faptul ca poti sa iti cumperi de-a gata masina aia, si sa aiba si altii la fel. Mai bagi niste bani in ea, si ti-o faci smechera ... dup-aia o vinzi, ca nu iti mai place, si o iei de la capat...

Daca i-a nascut mama lor cu fundu' pe-o gramada de petrol ... au cu ce smile.gif
uncle
mao, tu nu te-ai jucat NFS Underground ?! de te miri de modul in care se deschide capota la motor?! biggrin.gif

si PS nici KITSCH nu se scrie"kitch " biggrin.gif daca tot suntem cu spellingu' pe "on"!!!
laugh.gif
cristi.r
QUOTE(uncle @ 10 Oct 2006, 13:59)
mao, tu nu te-ai jucat NFS Underground ?! de te miri de modul in care se deschide capota la motor?!  biggrin.gif
*


Asa, si ? Care-i faza ? Ala-i joc pe computer, si asta-i realitatea ... cred ... daca n-o fi vreun trucaj ! Ce vrei sa-mi demonstrezi ?
QUOTE(uncle @ 10 Oct 2006, 13:59)
si PS nici KITSCH nu se scrie"kitch "  biggrin.gif daca tot suntem cu spellingu' pe "on"!!!
laugh.gif
*


Off, dom' profesor ... nu crezi ca e mai importanta intelegerea mesajului decat sa stai si sa-ti pierzi timpul cu corecturile aduse colegilor de forum ? Chiar vrei sa schimbi lumea si mersul istoriei ? Pentru ca, daca stau si te scutur un pic, tu ai uitat sa pui niste virgule in postul tau, don't you think ? Nu mai spun ca o propozitie nu se incepe cu litera mica, mai ales cand incepi cu "si".
uncle
dupa cei 3 smiley trebuia sa iti dai seama ca glumeam si daca stiam ca esti asa de irascibil nu iti mai ziceam nimic mellow.gif

jezzz las-o mai usor cu cafeaua wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.