Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Oradea]Auto Bara & Co SRL
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Service autorizat Renault
JADRRO
Adresa Atelier : Sos.Borsului Km.3 - Oradea
Tel atelier - 0259-454.137
Adresa Show room -Str.Vasile Alecsandri Nr.1 - Oradea
Tel - 0259-206.039
Fax - 0259-454.137
Lumynos
Pe mine m-ar interesa mai degraba un service Renault in Debrecen, Ungaria. Stie cineva?
Freeymind
Am fost pentru revizia de 45.000km. Tin sa precizez ca-s din Cluj si am cautat sa merg oricunde in alta parte decat la TI! Se vede ca cei din Oradea is mai la vest decat Clujul... si cred ca cei de TI o sa aiba de pierdut muuult de pe seama neseriozitatii si a neprofesionalismului de care dau dovada. Urmatoarea revizie tot la Oradea o fac.
shanefalco
si eu din Oradea merg in Arad pentru service radmasa.gif
bylexus
Mi-am achizitionat o masina noua prin aceasta reprezentanta.
Ce parere aveti despre preturile care le practica pentru revizii?
tpv
pt oradeni, recomand reprezentanta BMW de pe clujului.
Am schimbat distributia +kitul de accesorii la ei , manopera 319 lei .

E un sevice de nota 10+, ca in vest, scule de ultima generatie, lucreaza foarte atent, totul se face pe acte cu garantie, si nu se ia spaga!

La Bara mi s-a cerut 450 ron cu pompa de apa si 400 ron fara pompa.
La Verbita Arad pret total 450 ron + drumul de la Oradea
monicarecrutare
In cadrul unui proiect mai amplu căutăm în toată țara si persoane care să detina autoturism marca RENAULT (orice model) si sa îndeplinească următoarele condiții:
- autoturismul să aibă o vechime de maxim 10 ani (să fie produs în anul 2006 sau după)
- autoturismul să aibă sub 115.000 km rulați
- autoturismul să abiă nevoie de revize în următoarele 2-3 luni.

Oferim revizie gratuită. Dacă sunteți interesați, vă rog să mă contactați la m.monicarusca@gmail.com.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.