Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Pimp my Lada
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Forum Bot
MihaiD: BBC Top Gear - Lada Lotus<br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LH72SednVmE"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/LH72SednVmE" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
e.so!id
Dupa ce am vazut Trabant la Pimp my Ride... nimic nu ma mai surprinde. Dar desigur, este de apreciat munca celor de la Lotus. Bine ca au mai pus cativa caluti pe masina (de la 35 la 180, e un salt) biggrin.gif
eminescu0
supeeer ! vreau sa vad si o berlina aratand asa !
argon
QUOTE(e.so!id @ 17 Sep 2006, 21:14)
Bine ca au mai pus cativa caluti pe masina (de la 35 la 180, e un salt) biggrin.gif
*




stai linistit ca nu avea 35 de cai, cum afirma ei cu atata profesionalism.
Mai exact Lada Riva 1,5 i are 71 de cai. Cum au ajuns ei la 35 din 71 nustiu.
vis-a-vis
Poate au pus-o pe tester, mi se pare firesc sa mai ramana 35 de cai dintr-o lada obosita.
DigitalScribe
Mie imi place la final cand il pune pe ala sa se inchine celor de la Lotus si el chiar o face radmasa.gif
eminescu0
a exagerat acolo, ala e snobism ...
Loghy
se prea poate biggrin.gif dar se poate si la mine?!.... pls blush.gif
workarea
Ce ar fi de remarcat, totusi, este bunul gust cu care au facut transformarea de 100.000 de lire, cel putin la exterior. Adica ginditi-va la tiganiile alea de la "Pimp My Ride" si comparati. Cam asta ar fi diferenta dintre Europa si America, daca ar fi sa ma hazardez la generalizari.
Ov
io nu vad 100.000 de lire bagati in coaja aia nici sa ma tai !
dil
Inseamna ca nu ai luat in calcul manopera. wink.gif
cj98czh
QUOTE(workarea @ 21 Sep 2006, 15:35)
Ce ar fi de remarcat, totusi, este bunul gust cu care au facut transformarea de 100.000 de lire, cel putin la exterior. Adica ginditi-va la tiganiile alea de la "Pimp My Ride" si comparati. Cam asta ar fi diferenta dintre Europa si America, daca ar fi sa ma hazardez la generalizari.
*




Tiganiile alea tin de gusturi...daca tie niste jante cromate de 20" de aprox. 1000 USD/bucata ti se par tiganii...sau o intalatie de sunet cu DVD si tot tacamul la nivel profesionist ti se pare tiganie....
Sa nu mai vorbesc de ce interioare se fac la masini....atunci da VREAU si eu cate o tiganie din aia pe ambele masini.... wow dar ce as vrea...si cred ca sunt destui care imi impartasesc parerea...

Pacat ca la motor nu fac nimic....
MihaiD
Eu prefer un tuning gen Lada de mai sus decat DVD-uri in tetiere, fantani arteziene si balarii de genu Pimp my Ride de pe MTV.
workarea
QUOTE(cj98czh @ 21 Sep 2006, 16:33)
Sa nu mai vorbesc de ce interioare se fac la masini....atunci da VREAU si eu cate o tiganie din aia pe ambele masini.... wow dar ce as vrea...si cred  ca sunt destui care imi impartasesc parerea...
*


Dar te-ai uitat un pic cum lucreaza aia la Pimp My Ride? Pai tapiteriile alea (care mie mi se par tiganesti, ca tot ce fac ei, dar, in fine, treaba de gusturi), dupa ce te-ai frecat vreo saptamina cu popoul de ele, cred ca ajung zdrente. Iar vopselurile alea, sa ma ierte dumnezeu, cred ca se spala la prima ploaie. Noroc ca prin California e mai mult soare. Adica un fel de afara-i vopsit gardul...

LE: macar Renault-ul 25 lasa-l asa cum e dry.gif . Aia e chiar masina de domn, n-ai ce invidia la sorcovele alea.
cj98czh
Este asa cum a venit....la interior...exteriorul are cateva modificari discrete...iti trimit poze daca vrei...

eminescu0
americanii aia prea le impopotoneaza, le fac brazi de Craciun.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.