Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: intrebare?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
andumar
Buna ziua!
Va rog spuneti-mi si mie cum poate fi dat un link astfel incat sa fi trimis la un anumit post (care se afla mai jos in pagina).
Eu folosesc deobicei ctrl-c (in adresa paginii) ctrl-v si te duce in partea de sus a paginii.

Multumesc
cmandrei
Nu prea inteleg ... dar poate reusesc sa iti raspund la intrebare ... in coltul dreapta sus al unui post exista "Post #nr " ... acolo ai link catre acel post. Asta era ?
andumar
QUOTE(cmandrei @ 14 Sep 2006, 13:50)
Nu prea inteleg ... dar poate reusesc sa iti raspund la intrebare ... in coltul dreapta sus al unui post exista "Post #nr " ... acolo ai link catre acel post. Asta era ?
*



Hai ca ai inteles
Multumesc frumos
alex
Asa cum zice cmandrei, dai click pe #nr si iti apre o caseta de dialog cu linkul care duce direct catre acel post.
haky
Ca sa nu fac inca un topic, pun o intrebare aici: de ce intr-un topic cu mai mult de 10 pagini cand apas pe butonul "print this topic" nu imi afiseaza decat primele 10 pagini? Cum asa fac sa le vad si pe restul?
Multumesc anticipat.
adip
QUOTE(haky @ 27 Sep 2006, 13:03)
de ce intr-un topic cu mai mult de 10 pagini cand apas pe butonul "print this topic" nu imi afiseaza decat primele 10 pagini?
Cred ca e un feature smile.gif
Protejeaza atat serverul cat si clientul de crapaciuni, trafic inutil & alte bazaconii.
haky
Inteleg, dar pentru topice mai mari mi se pare inutil, ar trebui sa apara si urmatoarele 10 si asa mai departe sau sa se limiteze topicul la 10 pagini.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.