Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Magazin virtual
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Como
Vad ca pe bara de sub logo-ul forumului a aparut un link numit "Magazin virtual", intre "Chat" si "Calculator revizie". Ce este asta?

BTW: In momentul de fata zice ca

"You do not have access to this section of Purchase It, if your not logged on or registered please log on and try again"

desi sunt logat pe forum.
AlexV
work in progress

inca lucram la el si este offline.
IRONICK
Si ce se va vinde pe acolo ?
AlexV
autocolantele si suportii.

comenzile pe mesageria privata erau foarte greu de urmarit
AlexV
Am lansat magazinul virtual. biggrin.gif

Speram ca i-am rezolvat toate problemele.
Racky
Scuze ca vin cu vesti proaste dar nu prea merge magazinul virtual sad.gif

IPB WARNING [2] load_words(./lang/3/lang_purchase.php): failed to open stream: No such file or directory (Line: 759 of /var/www/html/forum/sources/functions.php)
Manuel
Racky, e de la tine. Mie-mi merge.
Racky
Faza e urmatoarea...am verificat acu 2 min in InternetExplorer si in Mozila Firefox...nelogat merge,dar logat nu merge...deci de la mine e ?
AlexV
era de la tine, si nu era de la tine.

am uitat ca avem 2 tipuri de romana biggrin.gif. sorry.

acum trebuie sa mearga.
codru50
Acum am folosit si eu magazinul virtual. Misto ideea.
In cat timp vor ajunge produsele comandate?
Racky
Gata merge si la mine tongue.gif
AlexV
maine incercam sa rezolvam lipsa cartonului pentru ambalaj ( folie cu bule inca avem o gramada biggrin.gif). dupa ce rezolvam trimitem imediat coletele si in cateva zile trebuie sa ajunga la destinatie.

multumesc.
alex
Inca avem probleme cu cartonul. Am dat comanda la o firma sa ne faca niste ambalaje din carton. Pana la primirea lor (maxim 30 de zile) suntem nevoiti sa oprim magazinul si implicit livrarile. Vor fi livrate in maxim 2 zile comenzile facute pana acum.

Va multumim pentru intelegere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.