Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Istoric masina
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
boozywoozy
Ma "framanta" o idee de cateva zile...
Oare se poate afla istoricul masinii si din alta parte decat de la reprezentanta sau de pe cartea de service?
V-as fi recunascatori daca mi-ati da un raspuns afirmativ.
bh07xyk
Reprezentanta, in masura in care reparatiile au fost facute in reteaua Reno. Oricum cerele istoricul sa te lamuresti cu km, turbouri si alte cele.
andrei1302
Iti recomand sa vorbesti cu romeo3108ro. Pe mine m-a ajutat cu istoricul masinii pentru ca nu eram sigur de niste chestii. Daca nu era chiar ca nu stiam la cine sa ma duc. Ii multumesc inca odata pe aceasta cale aplauze.gif .
catalinthebest
Eu o am din romania (masina din semnatura) unde a avut un singur proprietar pina la mine. Am luat-o pe la 100 mii km. Problema e ca nu-mi apare pe caietul service daca si cind a schi,bat cureaua de distributie. As putea afla daca a fost schimbata la 60.000 km de pe undeva (reprezentante sau din alt loc) ? Mentionez ca revizia de 60000 este vizata la Ipso Bucuresti, deci masina a fost la revizie , dar acolo au omis sa stampileze si sa completeze rubrica speciala din caietul de service. Reviziile la Ipso au fost facute pina la 89.000 (am vize pe caiet)
traffictours
Intreaba la IPSO Bucuresti, ei sunt cei mai in masura sa-ti spuna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.