Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Carlig Remorcare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
Fiu
Are cineva idee unde gasesc si eu sa montez pe Symbol un carlig de remorcare ca am dat telefon la Autoeuropa Timisoara ( Dealer Oficial Renault ) si mi-au spus un pret care mi-a ridicat parul pe spate, adica 400 Euroi cu montaj TVA si tot tacamul. Mersi
MDD
Erau unii ceva gen www.bear.ro Incearca , pretul e pe la jumatate...
voinea
si la ausgburg international gasesti.. din pacate tot preturi mari sunt. Incearca (eu nu intrebasem de clio mai demult dar tot cateva sute era pretul si nici nu includea montaj)
bebe53add
A mai gasit cineva, ceva carlige mai ieftine?
cbr-ica
http://pick-up.ro/index.php?id=61
cam 6 mil am dat pe carlig (calitate super extra) si montaj la renault in service 2h=140lei (parca). montajul nu e dificil si daca stiam, il faceam acasa. mai mult, montajul electric a trebuit sa il refac ca sa fie STAS si sa mearga la toate remorcile.
concluzie: sunt multumit biggrin.gif
ryry
Sal, banuiesc ca ai cumparat de pe site nu ? Ce tip s-a potrivit pentru masina ta ?
Bull87
vinde careva un carlig pt symbol-u meu???
renault megane
pentru Bull87
am un carlig marca Bosal pentru renault clio si doresc sa-l vand.
nu a fost montat niciodata (am vandut masina).
suna-ma te rog 0723270304
Bull87
Zi si tu un pret si localitatea de unde esti si vorbim apoi, daca vrei. rolleyes.gif
renault megane
salut,
100 euro, bucuresti
daca mai esti interesat suna-ma
Bull87
Ai si kitt-ul electric la el? Cam scump avand in vedere ca mai dau 100 ron pe drum pånä ìn bucuresti.
renault megane
doar priza (mama si tata), cablajul preferam sa-l fac eu.
in ceea ce priveste pretul, tu decizi.
Bull87
Din ce an era clio tau? Presupun ca se potriveste la mine. Daca ma hotarasc te anunt.
renault megane
renault clio fidji 2006, albastru, 1,5 l dci, b-37-swj
SerbanS
Salut.
Aveti idee cam in ce consta operatiunea de montaj? Trebuie data cumva jos bara ?
Intreb pentru ca as prefera sa il montez personal. Multumesc
dj_13055
am si eu carlig daca vreti. 0722.70.26.28
Bull87
cati bani?
oanadenisa
sal eu am cumparat un carlig de clio din magazin am dat 490ron pe el si l am montat singur e foarte usor si nu trebuie sa dai bara jos
catalin.b
M ar interesa si pe mine un carlig!
dj_13055
150 lei. 0722.70.26.28
catalin.b
QUOTE(dj_13055 @ 30 Sep 2009, 19:25)
150 lei.    0722.70.26.28
*


e bun pretul .te sun maine.

1 Oct 2009, 21:15:
QUOTE(renault megane @ 25 Jun 2009, 21:02)
pentru Bull87
am un carlig marca Bosal pentru renault clio si doresc sa-l vand.
nu a fost montat niciodata (am vandut masina).
suna-ma te rog 0723270304
*


mAI ESTE VALABIL?
danromania2002
O merge asta logan master http://www.bestautovest.ro/carlig-remorcar...-electrica.html
Alex Z
As dori si eu un carlig daca are cineva pentru un symbol din 2009, modelul nou, m-ar intreresa si partea electrica
janos
~ 200 EUR, carlig si partea electrica (7 poli).
Pentru 13 poli este ceva mai scump wink.gif
Alex Z
Am gasit ceva la Renault Brasov la 800 RON original, m-ar fi interesat ceva sh, sau mai ieftin, dat fiind ca masina e destul de noua cred ca o sa mai dureze pana o sa apara asa ocazii.
Mersi de sfat oricum
espacern
@Alex Z=Mergi pe strada Hortensiei 7 in Brasov si gasesti acolo ce vrei tu!

Numai bine!
arzt
Cat se poate remorca oficial cu un Symbol diesel (vroiam sa vad daca pot remorca o platforma cu o masina pe ea)? Cu sarcina maxima mai are putere/suflu 1.5 dCi-ul - deal/autostrada? 7 sau 13 poli?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.