Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Zona crepusculara pe Daciaclub
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
EEN
1. Desi e simbata 22 mai ora 16: 50 pe pagina ma anunta "Azi e joi" si "Acum este: 20 Mai 2004 08:53 pm"

2. Desi deschid topicurile marcate necitite constat ca sunt de fapt citite si nimic nou in ele

3. In plus, in Rubtica Cafenea nu gasesc nici un topic postat de 2 zile de nimeni (...nu pare posibil...).



Raspunsuri posibile:

a. S-a oprit timpul in loc

b. A luat-o incetisor inapoi

c. :shock:



Putin ajutor mi-ar prinde bine!



4. Dupa ce am postat acest mesaj, cind sa deschid pagina "Probleme forum" imi apare:"Acum este: 19 Mai 2004 04:07 pm

" iar ultimul mesaj e de la Bobo pe 19 mai!. Desi citeva secunde mai devreme "era" 20 Mai!
EEN
Posibil sa am un virus pe undeva: cind deschid pagina de la www.adevarulonline.ro imi apare editia de joi 20 mai! (cu articolele de atunici).



Acum chiar ca am nevoie de ajutor!
laurh
Posibil sa fie doi virusi mai mici tongue.gif
MoneyTalks
QUOTE
Posibil sa am un virus pe undeva...



Acum chiar ca am nevoie de ajutor!




Alo, dom' doctor! Tocmai matale te plingi si ceri ajutor contra... virusilor? :twisted:
EEN
Pai daca nu stiu ce sa ma fac!? :oops:
MoneyTalks
Apelezi la un... doctor :mrgreen:
GeorgeB
un antivirus mai bun : un kaspersky aka AVP ! la mine nu rateaza nimic ! :mrgreen:



sau ce rateaza nu ma deranjeaza laugh.gif
paulp
sau mai sterge si matale Temporary Internet Files, si Cookies, asta asa de control :wink:

Daca ai nevoie de AVP da-mi un MP :twisted:
kaspersky
kaspersky rulez wink.gif
RaduMan
Tot o chestie asemanatoare:

Ce ora afiseaza forumul cand la topicuri?

Este ora 13:35, de exemplu, iar unul din topicuri, citite de mine, are ca ultima ora 14 si ceva. E in functie de fiecare calculator?
Liviu
trebuie sa iti setezi la tine la profil ora corecta care nu este chiar conform cu standardele internationale smile.gif .. la mine de exemplu ca sa fie totul corect este GMT+4ore ...
RaduMan
Merci pentru sfat. Intr-adevar era GMT+4, dar de unde/cand s-a schimbat asta, ca pana acum nu era asa, de 1 an incoace.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.