Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Logan FR.
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
MDD
Au buget redus , sau chiar e o optiune pt. activitati mai usoare ! ohmy.gif biggrin.gif
Laurentziu83
Saracii de ei, daca au ajuns sa mearga cu asa ceva. biggrin.gif
Racky
Au ajuns s-a aiba aceleasi dotari ca politistii romanii de la tara laugh.gif ...saracii de ei
bogdanescu

o fi masina femeii de serv. de la sectie... smile.gif
semit
ce glumeti sunteti voi..... dry.gif
Laurentziu83
Eu ma gandesc la saracii oameni de prin service-uri, ca o sa se sature de masina aia in vizita pe la ei pentru reglat tacheti, scartait prin portiere, etc. Ca francezii nu cred ca au in memorie vorba veche: merge si asa. laugh.gif
@Semit: radem si noi, dupa atatia ani de tras de pe urma maestrilor de Colibasi.

Da tot nu ma prind cum de au ajuns chiar atat de zgarciti astia incat sa umble cu masini echivalentul a cateva salarii. laugh.gif
Manuel
Nu sunt zgarciti, doar folosesc rational bugetul. Si se pare ca francezii sunt mai putin snobi decat unii romani... hmmmm...ciudat wink.gif
cristirenault
La francezi exista toate tipurile de masinutze frantuzesti de politie , in functie de zona si destinatie sunt si ele alese ca model , se pot vedea si Saxo si Laguna, fiecare cu treaba ei , de ce nu ar fi si Logan, masina isi face bine treaba in anumite conditii mai putin pretentioase , nu ma gandesc ca au luat Logan pentru autostrada radmasa.gif nu de alta dar ar incurca circulatia... snobismul la francezi a fost inlocuit de pragmatism datorita taxelor si impozitelor mari... asa ca Logan e o afacere buna pentru ei , cilindree mica si spatiu mare.....pe inaltime ce-i drept smile.gif
Bliss
QUOTE(Manuel @ 11 Aug 2006, 22:17)
Nu sunt zgarciti, doar folosesc rational bugetul. Si se pare ca francezii sunt mai putin snobi decat unii romani... hmmmm...ciudat wink.gif

More or less. Pentru comunitara e ok. La alergatul vreunei masini mai rasarite, mai greu. Si e greu de crezut ca isi iau Logan si le prepara. smile.gif
Manuel
Pai si am zis eu altceva? Evident ca nu fugaresc M5-uri cu Loganul smile.gif
gabriel_TMF
Cred ca la ei este cel cu toate dotarile inclusiv AC s.a.m.d. Probabil ca il folosesc pentru patrulare pe strazi. Este totusi o masina inalta si se vede de la distanta.
chipson78
mahhhhhhhhhhh, nu v-ati prins deloc. se mai toarna la ei acu un remake dupa un film cu de Funes si de-aia si-au luat Logan radmasa.gif
critianoprea
Cred ca l-au luat datorita reducerii costurilor. Nu de alta dar n-am auzit de Logan in service cum am auzit de Peugeot, Citroen, Renault, VW. Iar īn Franta cica au intrat in service-uri doar pentru revizie (pāna acum).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.