Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Piese - o sa aduc piese daca aveti nevoie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25
luispeed
excl.gif eu trebuie sa plec in franta sa-mi aduc un r11 gtl pt pise(trebuie putin restaurata actuala) si daca cineva are nevoie pot aduce piese pt reno! diverse modele! spuneti de ce aveti nevoie!
si vreau sa imi cer scuzept acest topic! daca nu am voie rog a fi inchis!
Bizkitt`
pe unde iesi din tara??? eu as avea nevoie de ceva....

luispeed
inca nu stiu! ce te-ar interesa?
Bizkitt`
da-mi id de mess.. daca ai sa vorbim cand esti online.. pai.. la toba am probleme si mai sunt niste chesti care mi-ar trebui.. sunt din satu mare si daca eventual iesi din tara pe aici ar fi foarte ok` ca putem rezolva multe chestii!
luispeed
nu stiu pe inde o sa plec dar cred ca nu pe la satu mare! eu sunt din severin si acum locuiesc in timisoara! asa ca probabil o sa ies pe unde imi e mai profitabil! deci...gendeste-te!
dar luam legatura si stabilim ce si cum! ti-am trimis id pe PM
valip
maestre am si eu un r11 gtx pe care vreau sa il pun pe picioare.E pe benzina 1,4 si imi trebuie macaraua de geam stinga fatza, duzele de spalare parbriz incuietori usi, ochelar faruri stinga si polita de la portbagaj.Bine astea ma ard dar ar mai fi niste amanunte pe care sper sa le rezolv in timp.Ma poti ajuta?
Vali
luispeed
da
vb si vedem ce si cum
crisTurbo
salut da piese de renault 21 turbo ... ai putea sa aduci m-ar inresa farul stanga si alte piese....
cpv
niste bari de torsiune pt 11 daca se poate?
cpv
pt valip, macara de geam iti poti pune de nova, dar nu va cobora geamul pana jos(ramane cca 4 cm deasupra usii)
danieluc
am pus si new topic .. ma intereseaza o punte fatza r21 ... daca e ceva .. plz da de stire ! smile.gif thnx
adigeu
QUOTE(luispeed @ 5 Aug 2006, 16:52)
excl.gif  eu trebuie sa plec in franta sa-mi aduc un r11 gtl pt pise(trebuie putin restaurata actuala) si daca cineva are nevoie pot aduce piese pt reno!  diverse modele! spuneti de ce aveti nevoie!
si vreau sa imi cer scuzept acest topic! daca nu am voie rog a fi inchis!
*


Salut. Poti sa te uiti de un R25 full option ? Ma intereseaza tot pentru recarosare . Dar il vreau cu absolut toate optiunile (full electric , aer conditionat , piele , impecabil ). Vreau sa stiu la ce pret se gasesc acolo , si modalitatea de aducere in tara . Merci !
catran
QUOTE(adigeu @ 15 Sep 2006, 10:11)
Salut. Poti sa te uiti de un R25 full option ? Ma intereseaza tot pentru recarosare . Dar il vreau cu absolut toate optiunile (full electric , aer conditionat , piele , impecabil ). Vreau sa stiu la ce pret se gasesc acolo , si modalitatea de aducere in tara . Merci !
*



deasemenea si eu r21 gts (original) tot pt. recarosare
poate ne lipim la un trensport cu o platforma ceva mai mare si scutim o caruta de bani
preturi pe la germany variaza intre 250 si 800eu,masina functionala dar cunostintele mele vaste de germana ma impiedica sa apreciez posibilitatea aducerii si folosiri in romania pt. recarosare
jardel
Daca puteti sa aduceti cat mai multe stopuri si faruri mici dreptunghiulare ,sunteti fenomenal! Se cauta in disperare!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.