Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Razboi si...iar razboi...
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
FISICHELU
Am crezut ca au fost suficiente razboaie incat lumea sa isi dea seama de inutilitatea lor...Se pare ca nu...Pacat.
Pozele sunt dure. Insa e bine sa le vedeti.
http://209.67.212.138/~lebanon/
rttt_gia
Cutremurator, insa nu pot sa cred ca lumea pune botu' la ce zic cei de la CNN & co... dupa 2000 de rachete: "victime colaterale: 10 civili"
semit
pai ce sa mai zic.. de ce nu intervin evreii din America de Nord .. pardon.. AMERICANII acum????????? cum sa se omoare evrei intre evrei? ... de aia nu-mi pare rau dupa WTC...dupa mine ar trebui rasi de pe fata pamantului... cand vad atatia prosti care proslavesc America ma oripilez.... ati uitat de Iugoslavia??? mii de oameni ucisi ca victime colaterale.. autobuze cu copii bombardate.... Vietnam la fel... dar ce stim noi.. filme cu Chuck Norris si alti retarzi... mad.gif
sorin1967
Si mie imi face greata .........de modul de viata american ....aplicat altora.Sa zica merci ca nu au intrat aia cu avioanele in barajul Hoover, ca atunci vedeau ei pe dracu, iar cat le pasa de ai lor si ce tari sunt, am vazut in New Orleans.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.