Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Concert Placebo
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
uncle
13 August
Arenele Romane
Placebo La primul lor concert in Romania!
13 August - Arenele Romane ora 20:00
Pretul biletelor:75 RON



.....io mi-am luat de la Diverta din Mall-ul vechi de la Vitan... nu era nimeni si erau bilete wink.gif

Knock yourself out biggrin.gif
ramm
Si eu mi-am luat din mag Victoria de la parter...f bine ca au venit. Acum mai astept la Manowar si Rammstein wink.gif
Pearl Jam
Sunt prezent. Stie cineva, ceva de RADIOHEAD?
Cica vin si ei anul asta.
depecharu
RADIOHEAD vin in Budapesta la Sziget Festival wink.gif
flotl
QUOTE(ramm @ 20 Jul 2006, 14:02)
Si eu mi-am luat din mag Victoria de la parter...f bine ca au venit. Acum mai astept la Manowar si Rammstein  wink.gif
*



Cand vin? S-a anuntat ceva?
uncle
io cred ca era "wishfull thinking" biggrin.gif
ramm
Eu am zis k mai astept..cred k mult si bine, era totusi o adiere de Rammstein programata ptr toamna asta in Ro, dar se pare k e liniste deocamdata, asta e...
uncle
bai nu prea am fost super impresionat de concert, iar tristii aia din deschidere (AB4) au fost chiar varza... primele 4-5 melodii ale astora de la Placebo erau de pe albumul nou si erau cam slabute sad.gif iar alea mai vechi au fost ok.
ramm
Subtireanu concertu' Placebo..nu mi-a placut sonorizarea, AB4 who?, dj'u ala de la inceput parca a avut niste mixuri marfa.
Organizarea a fost de tot...mai ales la intrarea in Arene. Eu zic k nu prea a meritat (parere subiectiva, mai ales k eram foarte obosit).
Luka
QUOTE(ramm @ 14 Aug 2006, 10:53)
Subtireanu concertu' Placebo..nu mi-a placut sonorizarea, AB4 who?, dj'u ala de la inceput parca a avut niste mixuri marfa.
Organizarea a fost de tot...mai ales la intrarea in Arene. Eu zic k nu prea a meritat (parere subiectiva, mai ales k eram foarte obosit).
*



Hai ma, ce naiba a avut sonorizarea, de ce nu ti-a placut? Mie mi s-a parut foarte bine la Placebo, mai slabuta sonorizarea la AB4.

De organizare, numai sanatate lor
showfinger.gif
ramm
Sa zicem ca am fost si la concerte care au avut parte de o sonorizare MULT mai buna. Sincer, ma asteptam la mai mult (parere pur subiectiva).
Pearl Jam
Băieții s-au scuzat, pe final li s-a ars ceva, n-ați văzut ce forfoteală era pe scenă cu oamenii din umbră...
Pe mine Placebo mă lasă rece, solistul vocal parcă a tras heliu dintr-un balon, dar oricum, sună mai bine decat orice trupă romanească.
Dacă ați observat, în spatele trupelor de afară stă o întreagă armată de sunetiști, mixori, programatori, etc. Au scule capabile. De la noi, poate și trupa URMA ar suna binișor dacă ar avea spate...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.