Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Gumball 3000
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Forum Bot
AlexV: <br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/368ESuNCJH8"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/368ESuNCJH8" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
Giurisici Fabian
cum se distreaza lumea cu bani sa intrati pe site-ul sa vedeti
cosmin_2300
Spune-mi si mie te rog care e site-ul lor ...
Giurisici Fabian
http://www.gumball3000.com
A l e x
Burt Reynolds must be proud !

Am vazut prima oara Gumball-ul la Jackass, au avut un episod de aproape o ora cu ei intr-un jaguar parca participand la Gumball-ul din 2001... Sincer, inafara de "eye candy-ul" datorat masinilor tari, nu mi se pare nimic deosebit... Nu cred ca as avea rabdare sa particip...
UXE
2010 - Gumball 3000

17 minute de supercar-uri in Gumball 3000 ... numai ptr cunoscatori smile.gif
argon
defineste 'cunoscatori'....o fi aia cu actipild renof1team pe masina? unsure.gif
FLP
Foarte frumos.

Sa te plimbi toata ziua cu masina prin europa iar seara sa te bucuri de un party adevarat.
UXE
cunoscatorii evenimentului tongue.gif.. poate unora li se pare boring si de aceea am specificat numai ptr cunoscatori
Andy_ACS
In afara de paintjob sunt frumoase masinile. Probabil sunt si printre ei multi coca emancipati si cu bani, dar aceeasi mentalitate smile.gif

Bafta!
UXE
au fost si cateva masini "mai de epoca" care mi-au placut in mod deosebit.. paintjob-ul nu ma mai atrage, prefer orignalul smile.gif
FLP
Andy sa stii ca exista o diferenta enorma intre bogatii lor si bogatii nostri.
l@u
&feature=related
bolidu
Are cineva logo la gumball la rezolutie mai buna?
tribunul
QUOTE(UXE @ 4 May 2010, 10:45)
cunoscatorii evenimentului tongue.gif..  poate unora li se pare boring si  de aceea am specificat numai ptr cunoscatori
*




QUOTE(UXE @ 4 May 2010, 10:54)
au fost si  cateva masini "mai de epoca"  care mi-au placut in mod deosebit..  paintjob-ul nu ma mai atrage,  prefer orignalul smile.gif
*



Ai uitat sa vorbesti romaneste, sau e mai cul ma men.
UXE
ai si tu o problema
tribunul
Pai cand ii vad pe unii ca nu mai stiu sa vorbeasca romeneste, imi aduc aminte de Raducioiu.
cosmin_2300
Eram sigur ca trebuie sa fie si-un Veyron p-acolo icon_mrgreen.gif
darius82
2013 Gumball 3000: Aston Martin Vanquish Orange Camo

Supercar spotter Shmee150 is at the Raccoon Vehicle Wrapping, the official branding partner of the 2013 Gumball 3000 rally. Thank to him, we’ve seen some of the most amazing car wraps ever made before they descend onto Copenhagen for the official start to the venue.

One of the cars that caught our attention, this Aston Martin Vanquish has received a bright orange wrap with accents coming in blue and lighter shades of orange. It’s amazing, and probably the fist hardcore wrap of the new AM310 Vanquish.

As the ultimate production Aston, the 2013 Vanquish is surely a great car for the Gumball 3000 supercar rally. We just think that since this is a British car, the RAF colors would have been better.



T.rac3Er
eu astept sa vad filme cu batmobilul si cu alte multe nebunii care vad ca participa.
bz_26_zzz
Squirrel
Poate nu e locul chiar aici, dar rețeta este aproximativ identică: supercars…
Squirrel
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.