Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: View New Posts
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
rkillera
Stiu ca s-a mai discutat problema, dar in diverse topicuri cate un post sau 2.
Pentru mine cel putin e o mare problema dupa unirea dacia cu reno smile.gif

Pe mine ma intereseaza problemele tehnice in primul rand, si nu am timp sa ma uit la toate posturile cu vanzari si video si poze etc.
Se poate face cumva sa nu mai caute view new posts in unele sectiuni (cafenea, bursa, poze, video)?
Sau sa fie 2 functii separate 1 pt partea tehnica si una pt fun?

Merci

Asta zicea un alt user cu care sunt de acord complet:
Astazi am gasit 5 pagini de posturi noi. Acum imi este mult mai greu sa caut posturile care ma intereseaza, posturile fiind amestecate. Evident, cineva se va ridica sa spuna: "pai mergi la posturile de "Renault Megane", apoi la "Modificari si imbunatatiri", apoi la "Cafenea" si asa mai departe". Daca tot faci un lucru, fa ceva care sa-ti usureze munca, nu sa ti-o ingreuneze !
DragosP
QUOTE(rkillera @ 7 Jul 2006, 10:04)
Stiu ca s-a mai discutat problema, dar in diverse topicuri cate un post sau 2.
Pentru mine cel putin e o mare problema dupa unirea dacia cu reno smile.gif


Nu că n-aș fi de acord cu ce ai spus matale, da' nu văd care-i legătura cu unirea celor două forumuri.
Nu cred că din Bursa/Știri/Asigurări/și ce mai sunt comune se strâng 10 pagini de "new posts". De fapt sunt chiar sigur că nu-i așa. biggrin.gif
rkillera
De fapt chiar asa e, normal ca depinde de cat de des ii dai view new posts.

Ideea e ca peste 50% din posturi sunt de la cafenea, bursa, etc.
AlexV
Cea mai simpla treaba ramane cea expusa chiar de tine mai sus. Te duci in forumul tehnic care te intereseaza si vezi ce e nou, ca apar foarte clar pentru fiecare in parte.

DragosP
QUOTE(rkillera @ 7 Jul 2006, 11:28)
Ideea e ca peste 50% din posturi sunt de la cafenea, bursa, etc.
*


Cafeneaua de care zici, a fost, este și probabil va rămâne a reno.ro, nu e tot aia de pe daciaclub.ro. wink.gif
rkillera
Daca sunt ma intereseaza numai topicurile noi e ok sa ma duc in sectiunea respectiva si sa ma uit.

Dar daca ma intereseaza posturi noi in topicuri existente, in sectiunea pentru Megane de exemplu sunt 30 de pagini prin care trebuie sa ma uit.

In fine, a fost o sugestie, daca nu se poate gasi o solutie simpla, asta este.
Oricum nu am eu o contributie f importanta pe acest forum.
alex
QUOTE(AlexV @ 7 Jul 2006, 11:38)
Cea mai simpla treaba ramane cea expusa chiar de tine mai sus. Te duci in forumul tehnic care te intereseaza si vezi ce e nou, ca apar foarte clar pentru fiecare in parte.
*



Eu asa fac de vreo 2 ani de zile biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.