Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siguranta pt. muzica
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment
Shosetu
Am un Alpine pe care nu vreau sa il pierd din cauza electricitatii pe care il genereaza Berlina din 86 smile.gif
Ce filtre/sigurante imi recomandati pt. a folosii in siguranta aparatul de acoperit zgomotul produs de motor ?
GTX
si pt aceasta intrebare ai dat nastere la un topic...pfff
Shosetu
Prefer sa deschid un topic si sa indepartez grija
cristigeo69
1 la mana si eu am un alpine de vreo 1560 roni la ora actuala intr-un mare complex comercial...
2 la mana am o dacie din '78 si am legat FRUMOS...firu' de + la rigleta in bord unde rigleta e trecuta printr-o siguranta...ce crezi ca o sa ti se arda??? daca totu' e ok...nu pateste nimic mp3-u...in cel mai rau caz daca ai probleme arzi u ca sobolanu dar mp3-u nu se arde pt ca are protectiile lui... wink.gif
BAFTA!
Shosetu
Atunci este clar smile.gif Am sa ma bazez pe panoul de sigurante. Ehh, dar eu nu vroiam sa apelez la protectiile lui deoarece e scumpa manopera smile.gif
cristigeo69
QUOTE(Shosetu @ 29 Jun 2006, 12:44)
Atunci este clar smile.gif Am sa ma bazez pe panoul de sigurante. Ehh, dar eu nu vroiam sa apelez la protectiile lui deoarece e scumpa manopera smile.gif
*



sa cauti rigleta pe care ai + permanent...de obicei aia din stanga de tot are + permanent...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.