Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Galati
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Laurentziu83
Ia sa vedem cine vine la intalniri la noi in zona, pentru ca oricum suntem destul de multi. Vedem cati suntem, apoi stabilim si o locatie si o zi cand sa ne intalnim.
diesel
Eu vin. SIGUR. Cand? Sa-mi pun acumulatorii de la ap. foto la incarcat wink.gif
michirec
Vin si eu.....
cip07
Incerc si eu...
gvincentiu
Sigur nu mai are nimeni Authentique, asa ca vin.
sinmaxus
Daca nu e o intalnire Clio, vin si eu cu un Modus. dry.gif
diesel
merge cu orice masina. Vor veni si cei de pe daciaclub.ro, daca nu aveti cu nika impotriva... happy.gif
semit
autocolante ceva ? blush.gif
Laurentziu83
Pai nu prea avem, da' poate mai ajung prin Vitan dupa ce termin sexiunea.
semit
am io tongue.gif destule pt toata lumea
diesel
ok. cred ca in weekendul urmator va fi stabilita intalnirea. Ora si locul le fixam de comun acord.
Laurentziu83
Ca loc de intalnire ar fi ok pe Faleza pe la Elice?
diesel
Da e ok. Sambata pe 24 iunie la ora 10. E bine pt. toata lumea????
diesel
modificam pentru duminica la ora 10 pentru ca multi muncesc sambata. In acelasi loc, adica pe faleza la elice.
Laurentziu83
Eu n-am nimic impotriva.
gvincentiu
sper sa pot sa-mi spal masina pana atunci!
diesel
ramane stabilit duminica la ora 10 la elice. Care vine sa faca o confirmare de ultim moment.
Laurentziu83
Eu vin, ca imi e aproape.
QUOTE(vinci_g @ 22 Jun 2006, 20:26)
sper sa pot sa-mi spal masina pana atunci!
*


Eu vin cu ea cum o fi. Daca ii mai frige vreo ploaie pana atunci poate o sa fie mai curata. tongue.gif De prea multe ori a plouat in nici 5-6 ore de cand am iesit din spalatorie, de 2 ori am iesit pe ploaie torentiala de acolo. N-am mai fost demult la pescuit, ca va aratam cum ii sta masinii cel mai bine.
[attachmentid=29910]
diesel
gata. S-a terminat. Au fost prezenti: diesel si laurentiu83. Ma asteptam la mai multi dar...poate data viitoare.
mjustin
si membrii de la peugeotclubromania sunt mai multi(chiar daca masini sunt mult mai multe)
anuntati din timp si...ne vedem
cip07
Ca sa fiu sincer am vrut sa ajung dar dupa o noapte de invatat m-am trezit la pranz. Poate ne vedem in alta duminica.
Ciprian FATU
Laurentziu83
Pai saptamana asta ... eu unul am terminat sesiunea.
Io_mi_s
Alo, Galatziu...! Nu cladim si noi niscaiva alea, alea? As fi vrut si io la Moeciu, dar am tot ezitat pana (bag seama) nu se mai poate. Haideti agatam Renourili(lilelor), care este, in vreo parcare si dup-aia bem in cinstea forumistilor Reno si, eventual, intru sanatatea marcii care ne aduce impreuna. Eventual tot week-end-ul asta... N-am botezat agregatu', asa ca tre' sa-i sparg o sticla de parb..., scuze, janta dr. fata.
Laurentziu83
Eu sunt de acord. Cine se mai inscrie?
Io_mi_s
Haideti odata! Tre' neaparat sa aflu ce inseamna "Dracu' sa-si mai ia..." + multe altele... Si cum " in vino veritas"...
semit
Intalnirea nationala de la Frasin nu tenteaza pe nimeni din zona?
Io_mi_s
Ne vedem acolo! biggrin.gif
Io_mi_s
Haideti sa ne gasim si noi maine, pe la vreo 11. Se anunta vreme nu tocmai prielnica pt. gratar asa ca...
Io_mi_s
sad.gif
dominy
hai galati la intalnire ... mandria asta
Io_mi_s
Gata, hai, unde, cand? Sincer, la un moment dat ma uitam spre Buzau...
cosminphotog
Cand este vreo intalnire la Galati, va rog sa ma anuntati si pe mine:)
Laurentziu83
Daca vrei, eu sunt in fiecare sambata la ora 11 la Restaurant Ambasador (la gradina publica) pe terasa, la intalnirea DaewooClub, poti sa vii daca vrei, ca nu suntem toti cu woo-uri. smile.gif
Gitud
Daca va mai uitati spre buzau (zona mea ) uite si un link
http://www.itinerar.ro/Vulcanii/
georgelapusneanu
Si cum ramane cu intalnirea?
Adunare generala RENO 24.02.08 ora 11:00 la elicie. Prezenta obligatorie!!! biggrin.gif
Io_mi_s
Sambata nu se poate? Eventual mai pe dupa amiaza, poate altii trudesc dimineata... Io pot duminica, dar urasc ziua asta a saptamanii (daca nu e inclusa pe la mijlocul concediului) si o petrec dormind.
Io_mi_s
Deci? Georgelapusneanu, daca vii, scrie ceva si eventual da-i un PM si lu' Cosminphotog (v. postul 32). Daca nu ne gasim ne scot moderatorii lipiciosu'... ne facem de ras... Laurentiu83, Dominy? Voi fi maine la 11 pe acolo ce-o fi, o fi...
dominy
eu acum am vazut ..sad.gif
sad.gif(
Wolverine
Si eu acuma am vazut ca veneam si eu tongue.gif .
dominy
ok ramane stabilit .. duminica viitoare la 11 la elice !!! cine nu vine papa coada la catel:)
Florinut
Uuufff!
Acum am vazut si eu ca s-a pus de intalnire la "elică".... sad.gif
georgelapusneanu
Salutare. Greu va urniti fratilor. Duminica trecuta nu am vazut pe nimeni asa ca nici nu m-am sinchisit sa cobor din masina. Totusi daca vrea cineva sa vina maine la 11 sa ridice mana sus. biggrin.gif Deci...pe maine.
Io_mi_s
Da' nu-nteleg... Mai este vreo elice expusa pe undeva? Am fost acolo intre 10:50 si 11:35... Cu exceptia unui Megane Sedan al carui nr. de inmatriculare imi amintea de encefalograme, electrocardiograme, ecografii, n-am vazut nimic sa aduca a intalnire Reno... Cum in masina respectiva nu se afla nimeni si nici prin preajma, am legumit in propria-mi Kocotzata...
@ georgelapusneanu: Si eu am fost duminica trecuta. Am stat pana la si un sfert... Am vazut un Sedan maron-beige sidefat (nu stiu cum se numeste culoarea; de altfel, masina de mai sus are aceeasi culoare, poate-i aceeasi) ai carui pasageri erau tata si fiu. Tu erai? Io aveam masina trasa pe partea cu Elicea, cu fata spre Brailei (Sedanu' negru).
Gasi-ne-vom vreodata?
boozywoozy
ce ziceti de o noua intalnire?
Io_mi_s
Numai de bine! Mi-s in concediu, nu plec decat pe distante scurte, ce mai, liber ca paserea ceriului...
Am observat ca la elice e full mai tot timpu'... Poate intre 3 si 6 AM mai gasesti loc pe acolo, in rest daca arunci un ac omori vreo 3 persoane. Prin parcarile alea din port, dincolo de Palatul Navigatiei? Nu-mi trece altceva prin cap acum (parcarea de la Selgros biggrin.gif ). Ca zi si ora ma voi conforma deciziei voastre... Poate combinam cu membrii DaciaClub grouphug.gif .
Io_mi_s
Iar sunt singurul interesat...(?)
seby_16
Spuneti o zi, si am sa vin si eu. De mult cautam ceva intalniri la Galati, dar abia acum am vazut pe pagina principala ca exista o bara subtirica cu intalnirile reno.ro. Astept sa programati o zi, o ora si o locatie, si sigur apar si eu.
Io_mi_s
http://www.daciaclub.ro/Galateni-postati-aici-33-t47721.html. Haideti, galateni, miscati ceva (masini)!
Io_mi_s
UP!
Laurentziu83
...and away. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.