Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Oradea
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3
sexyrat
As vrea sa facem ceva intalniri in oradea.Daca aveti propuneri spuneti aici si sa spuna cine ar venii si stabilim o data.
sagetator
Eu vin! smile.gif

Puteti conta pe mine, numai sa stiu din timp... fiindca la capitolul acesta stau aiurea de tot.
bh07xyk
Da, deci, clar, facem.
pablo
Unde,cind,cum?
coocky
in functie de cand este poate trec si eu pe acolo...
sorin
Si eu as putea trece daca sunt in tara.Depinde de voi cand va stabiliti o data.
semit
autocolante ceva? smile.gif
bh07xyk
Absolut! Ne vinzi tu sau ma apuc eu de ele? As prefera sa nu umblu eu sa le scot daca aveti gata facute.
semit
vezi la bursa.. e un lipicios acolo.. pentru distributie vorbiti cu @cmandrei smile.gif
bh07xyk
Saru'mana conasu! smile.gif
sexyrat
Eu am deja abtibild pe a mea.Nu prea am acum timp sa ma ocup de intalniri(bac, admitere etc.), dar daca faceti voi ceva si am timp intr-o seara o sa vin si eu.
sandman_
La Oradea as veni si eu.
Cand va organizati?
sexyrat
Noah am terminat cu bacu si admiterea, am intrat unde am vrut acuma putem face ceva. Ce ziceti de ciuperca la terasa si in parcare? Cine ar venii? Trebuie sa stabilim o data si o ora.
bh07xyk
Felicitari!

Vinerea viitoare? 4 Aug.
sexyrat
Ok. Pe la 8 seara ii ok?
sexyrat
Cred ca nu se mai poate.Vorbim pentru o alta data.
Manuelos
Salutare oradeni! smile.gif
Membri cu Logan by Renault primiti la intalniri? unsure.gif
Cand e urmatoarea intalnire? icon_mrgreen.gif
sandman_
mai organizati vreo intalnire la oradea? M-as combina si eu:D
Manuelos
A fost vreo intalnire pana acum?
Ultimul raspuns al lui sexyrat a fost "Vorbim pentru o alta data."
Cand este/a fost mai exact aceasta "alta data"?
Propuneti: data, ora, locatie...........
sandman_
parea ca v-ati organizat cel putin odata; de-aia am zis "mai".
Manuelos
Eu nu am participat la nici o intalnire pana acum.
Intrebarea 'Cand este/a fost mai exact aceasta "alta data"?'
era adresata lui sexyrat.
Deci,
Propuneti: data, ora, locatie...........
sexyrat
Eu nu mai sunt in Oradea. M-am mutat in Timisoara. Merg prin weekenduri in Oradea, dar mai rar.
semit
Intalnirea nationala de la Frasin nu tenteaza pe nimeni?
sandman_
inca nu, dar de cand se va deschide aeroportul international de la frasinul mic, care e la doar 10km distanta de frasin, sigur va creste numarul participantilor...
semit
ce-are bre... @pablo poate sa vina de la Oradea, m-am gandit ca si altii ar putea
pablo
Asigur drum liber (fara amenzi pentru depasirea vitezei regulamentare) tongue.gif
Manuelos
Pai da dar domnul Pablo are "Masina" iar eu Logan.
Si hai s-o luam incet ca inca nici nu ne-am intalnit(noi, oradeni).
Deci,
Propuneti: data, ora, locatie...........
sagetator
Ca loc de intalnire, propun statiunea Stana de Vale. Daca sunt doritori, ma agit eu sa rezolv (ieftin) cazarea la Cabana Gaudeamus. Acolo ar fi spatiu de "desfasurare".

Ca data, din punctul meu de vedere mi-ar conveni perioada 22-24 iunie, sau oricare weekend din august. Aveti cateva imagini mai jos (dintre care una cu cabana).

Pareri?
fuscus
m-as baga si eu,dar fixeaza cineva o data certa pana la urma?
ska
poate ma bag si eu smile.gif
sandman_
tu ce sa cauti, mey?
ia sa-ti vezi tu de forumul tau tongue.gif rolleyes.gif rolleyes.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif cool.gif
ska
ssp, jupane, ti-o cauti cu lumanarea ! radmasa.gif
sandman_
daca te bagi si tu la intalnire, vin si eu, ca sa-ti dau botezul de intrare in comunitatea noastra...
ska
daca se organizeaza ceva, ne botezam reciproc...
Lumynos
Salutare!
Sunt si eu nou, ca abia am masina de vreo 3 saptamani (chiar daca nu e noua, pentru mine e prima masina).

Pana la urma ati organizat vreo intalnire? Am vazut ca se propune undeva la munte. Eu as sugera mai aproape de oras, mai ales ca mi-e greu sa lipsesc mai mult de o zi.

Deci, pana la urma cum ramane cu intalnirea?
ska
noah, mai miscati ceva? smile.gif
sagetator
Stana de Vale oricand in perioada: 9-19 august. Rezolv eu cazarea la pret modic - la Gaudeamus.

In plus aduc 20 litri vin. Gratis. wink.gif

Astept propuneri de date? Ar fi excent sa stiu cat mai repede, sa pot face rezervarile.

ID-ul meu pe YM: cricrianb2003

Va bagati?
ska
hai ba, stati la coada, nu va inghesuiti ce naiba smile.gif)
Demian
salut eu is din sm si am si eu un renault laguna 1 si mai am vreo 2 prieteni cu renault unu cu laguna si inca unu cu r19 decapotabil deci daca faceti ceva intalnire am vrea sa mergem si noi ms
adrian 24
am si eu un megane 2 si daka se face vreo intalnire la oradea vin si eu......makar noi astia din zona.laun suc ceva...ca doar noi nu bem ca suntem soferi.....astept raspuns..... laugh.gif

ATENTIE: limbajul irc ... tz sh k ... este interzis prin regulament
vladsturz
acum ca stiu si eu, vin si eu. Poate aduc si ceva palinca biggrin.gif Cand si cum, unde si DE CE ????? biggrin.gif
adrian 24
nu sariti asa fratilor ca ne calcam in picioare unii pe altii.....mai stati si voi la coada ca doar nu e nimik pe gratis.nu va mai inghesuiti.......ca daca daca poate o iesi ceva si de aici.... radmasa.gif
deng3l
Vad ca de mult nu a scris nimeni aici. Chiar nu mai este nimeni cu lagune in Oradea? Va rog cei din oradea sau care stau in apropierea orasului mai dati un semn de viata. Astept ce se va intampla ...... !
Mr.NiceGuy
Doar posesorii de lagune ?! huh.gif
deng3l
nu numa, dar special eu am laguna si as fi curios cat mai sunt in oradea, dar vad ca nu prea axiste oameni cu lagune pe acest forum din oradea sau nu se uita aici. dar ar fi curios si de posesorii de renault, ce parere aveti despre masina respectiva, si daca ne-am aduna aici pe forum am putea sa facem si o intalnire candva undeva toti cei cu renault wink.gif deci inca astept biggrin.gif
bh07xyk
Eu m-as intalni cu voi cu placere, am fost incantat de Laguna. Cand stabiliti o zi si ora contati si pe mine.
deng3l
chiar numai o persoana este? nimeni altcineva ???????
oves
Da nu suntem multi in oradea cu lagune 1 cel putin...in schimb in arad sunt destul de multi .La intalnire as venii si eu cu placere
likos
salutare
si io sunt pe aici de vro 2 ani si ceva, da nu prea am vazut miscare.
deng3l
da vad ca nu prea sunt lagunisti in oradea, desi in oras vad o gramda de lagune, in fine asta este ..... dar vara am putea intalni undeva asa la o bere tongue.gif (nu numai cei cu lagune ci toti cu renaulturi) bafta tuturor si aveti grija la condus biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.