Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Manual de utilizare Laguna I
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna I
cristi6310
Am si eu nevoiede un manual de utilizare pentru Laguna I. Nu am gasit pe forum. Mii de multumiri.
cmandrei
Poate te ajuta asta:

Fisier 1 - 70 MB

Fisier 2 - 70 MB

Fisier 3 - 4 MB
cristi6310
ma tot chinui sa descarc cele trei fisiere....
Am si platit prin SMS si nu mi-au dat nici o parola.
Am sunat la nr.de telefon care-i dat acolo pe sit si mi-au zis ca nu e treaba lor...
Numai cuvinte de "lauda" despre acest filehost.ro
Mi-am facut un alt cont sa incerc sa downloadez si partea aII-a de la fisier
cmandrei
Imi pare rau pentru nervii tai ... dar era singurul loc unde le puteam uploada ... fara sa imbatranesc ... oricum ... incearca si cu username: user_download password: user_download, la mine a mers ... bafta
cristi6310
Ce nu inteleg eu,de ce la noi in Romania, cand platesti pentru ceva, nu ai parte de acel lucru? Iti trag tzeapa si dupa aceea arunca pisica de la unul la altul.
Oricum iti multumesc. Sper sa-mi fie de folos dupa ce le downloadez.
cristi6310
De ce toate mi se-ntampla numai mie?
Dupa ce am reusit sa downloadez tot, imi spune ca arhiva e alterata.
O iau de la capat.
cristi6310
Am reusit !!!
Sunt interesante. Erau si mai interesante daca erau PDF.
Dromichete
Cum ai reusit? Eu nu pot sa desfac arhiva. Imi tot da mesaj de eroare.
Dromichete
Multumesc foarte mult. Merge si e ok.
adamitza2005
sal all nu merg arhivelea alea de nici o culoare am incercat cateva ore.....o adresa de mail ceva ca sa vb si sa mi l e trimiti?
ai?????
pls!!!
sunt disperat sa gasesc manual de laguna 1
adamitza2005
cristi 6310 o mana de ajutor plsdau 10 beri
lucian_83
aveti aici niste linkuri ,poate va ajuta sa cautati mai usor manuale ,eu asa am gasit cate ceva
http://www.scribd.com/doc/27242474/Technic...dition-Anglaise
http://www.scribd.com/doc/27243284/TECHNIC...dition-Anglaise


ex. la al doilea link pentru laguna x562 cu motor G8T790 cautati manualul NT2272A


ss_remus
Salut. Am nevoie de un manual de utilizare in limba engleza la o Laguna 1 phase2. Am manualul tiparit dar in limba germana, nu inteleg nimic. Tot ce am putut gasi a fost o versiune pdf in poloneza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.