Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: MECANIC RENAULT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25
vila
Va rog sa-mi recomandati un mecanic priceput la Renault-uri, de preferat in Bucuresti. Eventual un service care sa nu te rupa la bani si care sa aiba diagnoza pentru injectie benzina.

Multumesc
razu
Incearca la Autonet Giulesti nu e specific Renault dar repara orice marca si poti veni tu cu piesele! wink.gif
laur2008
Buna ziua!

Il cheama Marian si lucreaza la Serus in Bucuresti , pr bd. Timisoara. Are tel 0726391651 . Lucreaza frumos si chiar are talent la mecanica (electrica, tinichigerie nu sunt sigur daca stie, dar parca are ceva idee si desprea stea , insa nu sunt specialitatea lui). Eu am facut mult lucrari la el si cand are timp in afara programului iti poate face schimbare de fulie defazoare, distributie si altele.

Am fost multumit de colaboararea cu el. Am masina din semnatura.

Spune-i ca ti l-a recomandat Laurentiu.http://www.reno.ro/style_images/renopro/folder_post_icons/icon1.gif

Cu bine!
romeo3108ro
QUOTE(vila @ 12 Mar 2006, 12:12)
Va rog sa-mi recomandati un mecanic priceput la Renault-uri, de preferat in Bucuresti. Eventual un service care sa nu te rupa la bani si care sa aiba diagnoza pentru injectie benzina.

Multumesc
*


daca ne spui si ce se intampla poate te ajutam
BogdanNick
Eu stiu un mecanic de Trabant care repara Dacii. E bun? Daca nu, mai stiu unul de Opel care repara scutere. Ce dracu e aia "mecanic de renault"? Ori e mecanic auto, ori e carpaci care face pe mecanicul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.