Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault F1 Team- un loc in forum?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
FISICHELU
Am cautat in "cuprins"-ul forumului si informatii despre Renault F1 Team, si nu am gasit. Nu credeti ca ar trebui introdus si un "capitol" cu acest titlu? Mai ales ca mai e putin si incepe campionatul... Ar fi interesant de discutat pareri despre noul monopost R26, despre piloti...La fel, ma interesa unde as putea gasi merchendise Renault F1 Team. Stiu ca era la un moment dat un magazin la parter la mall-ul din Timisoara, care avea numai articole Ferarri, BMW, etc. Asta pana sa iasa Alonso SI Renault campioni anul trecut; cred ca s-a mai schimbat kalimera...
cipman
Avem un topic de Stiri si unul de Motor Sport si parca mai era undeva.
FISICHELU
Da, cipman, insa acolo e o varza totala! E amintit undeva, la Diverse! Ma gandeam la ceva de genul: asa cum sunt topic-uri despre Diverse, Bursa,etc, poate ca si un titlu Renault F1 Team ar fi frumos.
Solon
In Bucuresti in Plaza e un magazin cu diverse chestii din F1.M-am dus si eu ca tot omu' sa-mi iau o camasa cum avea Alonso pe el cu toti sponsorii dar cand am vazut ca e vreo 6 milioane m-am reorientat la niste camasi Boss din Germania.
Plus ca in camasa aia arati cam ca pomu' de Craciun!
FISICHELU
Da, insa o sapca precum cea din poza...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.