Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: probleme directie megane I
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane
vlad_dragos
am reusit sa fac accident . dintr-o prostie , bautura si neatentie , si din cauza ghetii am intrat intr-un zid cu masina frontal . am facut praf un far , bara si masca . problema e ca luam curba si viram maxim dreapta dar degeaba cand am lovit peretele . imi atingea rau roata fata de bara si am fost la un service . acolo mi-au zis ca veam rupt un surub de la un pinion . mi l-au schimbat .acum nu mai atinge dar in schimb a aparut o noua problema . volanul merge greu si cand iau viraj volanul nu mai revine singur la pozitia initiala . tin sa mentionez ca nu am casco . deci o repar pe banii mei . stie care de la ce poate fi si eventual solutii ???

P.S. : nu face-ti ca mine ca doare rau prostia
ktmbull
Doare mai ales daca nu ai casco!!

bautura plus neatentie!!! Permisul unde e?
cornel_t
Chiar de aveai CASCO nu te despagubeau daca "fiola se inverzea" valabil si pt RCA daca esti implicat intr-un accident si tu nu ai nici o vina decat ca ai "beut" face ca toate belele sa se sparga in capul tau.
vlad_dragos
pai permisul il am . eram in parcare in regie . a pai nu iesisem cu masina din regie . atat de nebun nu sunt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.