Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Carburator 32DRT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25
Lexxus
Salut si bine v-am gasit!!!

Am intrat pe acest forum sa va cer ajutor in legatura cu un carburator,bine cunoscut de voi,este vorba de WEBER 32DRT.

As avea nevoie de documentatie ptr acest carburator mai exact o sectiune a lui,din ce este alcatuit,partile componente si asamblarea lui.

Multumesc frumos
cmandrei
Nu stiu de ce crezi tu ca acest tip de carburator este bine cunoscut de noi ... dar no' smile.gif cum spui tu:

uite asta am gasit asa rapid ... daca mai gasesc ceva postez ...

Montare carburator Weber 32 DRT

Alte chestii despre carb. weber drt

Imagine carb.
Lexxus
pozele din al 2 lea link le-am gasit si eu cautand pe net.acolo am vazut ca baietii au facut o poza la o carte unde apare carbu desfacut complect cu tot ceea ce tre el sa contina si cum se asambleaza,dar din pacate scoasa acea poza la imprimanta nu se vede bine.Oricum multumesc frumos ptr promptitudine.daca mai are cineva o schita a carbului cum apare in acea poza mi-ar fi de mare ajutor.Mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.