Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schema electrica R 18 GTD
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25
fellix
Am nevoie de schema electrica pt Renault 18 GTD.Nu mai functioneaza inchiderea centralizata.Deasemenea am observat sub bord in stanga coloanei volanului ,langa tabloul de sigurante ,o gaura in care e un buton rosu.Ce functie credeti ca are acel buton?
fellix
Am atasat o imagine cu bordul de la masina in care am evidentiat gaura in care se vede acel buton despre care nu stiu ce functie are.Stie cineva?
Parca ar fi un "panic button" wink.gif
cmandrei
Poate te ajuta acest site
ilikecheese
Salutare!
Am nevoie de schema electrica a tabloului de bord renault 18. Ma poate ajuta cineva va rog? M-am uitat pe acel site si nu am inteles mare lucru.
Tzache
Spune-mi te rog ... Numarul de Identificare al mashinii
ilikecheese
Numar de identificare??
alexc_par
butonul rosu am inteles ca ar fi ceva pe la inchiderea centralizata....ca o regleaza sau asa ceva....am un 18 de 11 ani si nu am descoperit ce face butonasul acela...si apropo:cine e interesat de un 18 pt ce vrea el:piese sau chiar sa circule cu el...0721244241...si chiar arata mai bine decat multe care circula prin bucuresti...eu m-am ,,innoit,, cu un megane coupe si vreau sa dau 18-le...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.