Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Altica
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Concepte
BOG
Francezii se vor lauda cu el la Geneva 2006. Va fi echipat cu noul motor Diesel de 2000 cmc (cu filtru de particule), 380 Nm si 177 Cp (greutate 1300kg). Cutia de viteza manuala cu 6 rapoarte va ajuta soferul sa 'prinda suta' in 7.5 secunde, iar consumul mediu va fi de 5.3 .......
cmandrei
Si alte treburi: Renault Altica Concept

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
FlorinZ
Va place? Foarte interesant treaba cu "Synthetic Jet�
strumfuadi
am voie sa spun ca, lasand la o parte exercitiul de design, arata odios? si total ne-practic? si...? ph34r.gif
semit
strumfule..da pe la Bucuresti cand ploua mult....sa bagi bocancii in podeaua aia, plini de noroi....biggrin.gif asta e exercitiu de imaginatie smile.gif
Doctoru'
Ce sa zic arata bine ,interesant pedalierul jentile etc...dar a-ti vazut ce Cx are? Asa da rolleyes.gif
sylvester
arata foarte bine...parerea mea biggrin.gif
Lasati ca ne intalnim noi peste 5 ani pe forum si vom avea la se semnatura Renault Altica Pack Autentique an 2010 tongue.gif tongue.gif
DigitalScribe
Fluence modificat usor... nimic nou... interiorul poate difera...
nashu
iarna pe noroaie.....ti-e si mila sa baci picioarele pline de jeg in interior
Wany
la interior e clar...dacia duster s-au luat dupa ei smile.gif
rtBK
conceptul a ajuns aici... nissan 370z ( cel putin asa zic eu )


user posted image
user posted image
eduardsebe
Nu prea imi pare sa semene...
rtBK
urmareste de la far...din 2006 pana in 2009 au modificat designul, ca doar nu era sa iasa la fel + trebuia sa imprumute elemente de la 350z
eduardsebe
A...da am observat farurile... smile.gif
IAIA
farurile alea ... cam aiurea ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.