Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ai votat masina anului 2006 in Romania ?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
eminescu0
Ai votat masina anului 2006 in Romania ? Pe care ai votat-o si de ce ?

http://www.masinaanului.ro
eminescu0
eu unul am votat (de mai multe ori) Alfa, Kia si Seat, doar doar s-or mai apropia putin de Passat care vad ca vrea sa sparga topul ! S-au indragostit romanii de masina asta ! Imi place si mie, nu neg, arata al naibii de bine in and out ! Am vazut inca de la SIAB ca se stransese lumea musuroi pe el !

P.S.: se pot vota una sau toate cele 16 masini, o data pe zi.
George
honda smile.gif pentru ca o merita .
eddie33
Am votat altceva,Opel Zafira,ca Renault Clio III nu era...si nu vreau sa fiu cu turma !
eminescu0
imi plac si B-Class si Pathfinder ... dar nu au sanse deloc.
Honda imi place si mie, dar vad ca la americani e alt Civic, mai misto !
vali79m
eu am votat seat leone. pur si simplu imi place cel mai mult din lista lor de masini. parerea mea
dadu
iar la marci reno e in frunte biggrin.gif
pablo
Votat Seat Leon (era cit pe ce sa iau o Cordoba) pentru ca imi place marca ca si design iar la marca ... Renault.
Ciudata mentalitate la romani:marca cea mai bine vazuta (sau votata) Renault 16%,urmeaza Dacia,Mercedes si VW cu cite 8 %.
eminescu0
Vad ca acum se poate vota, pe acelasi site, si Marca Anului 2006 in Romania. Clasamentul provizoriu mi se pare cam ciudat :
1. Renault
2. Dacia
3. Suzuki (!!!)
4. VW

blink.gif
nashu
eu am votat mazda5 pt. am o mazda 3 si un megane 2 sedan 1.5 dci comfort privilege si sunt super multumit de mazda(si de megane sunt multumit) deoarece are un demaraj,un motor de nota10 si o super fiabilitate.
nashu
da eminescu0 si mie mi se pare cam ciudat dar presupun ca stii ca vw passat este in frunte.Daca nu ma crezi uita-te pe My Webpage smile.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.